Ana Sayfa İşte Haberler Türkiye Geneli Çok Sayıda Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Türkiye Geneli Çok Sayıda Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

220
Temizlik Görevlisi

Temizlik Personel, Elemanı İş İlanları 2021

Temizlik Görevlisi personeli alımlarında Türkiye geneli bir çok şehirde görevlendirilmek üzere kamu ve özel sektör firmaları tarafından çok sayıda yeni ve güncel iş ilanları yayımlanmış durumda. Bay, bayan ve deneyimli, deneyimsiz her kesimden iş arayan insanın başvuruda bulunabiliceği çok sayıda iş ilanı yer almaktadır. Alımlar İŞKUR üzerinden yapılmakta ve başvurular alınmaya başlanmıştır. İlanlarda toplamda 1200 kişilik boş kadro ve pozisyon yer almaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerde aranılan iş başvuru şartları ve ilanlara dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Temizlik Personeli Alımı İş Başvurusu Şartları 2021

Temizlik Görevlisi alımlarında işverenler adayların belirli iş başvurusu şartlarını taşımalarını istemektedir. Genel olarak aranılan şartları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, emekliliği hak kazanmamış olmak, herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, yaş itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak, dış görünüşüne önem veren, mesai saatlerine dikkat eden, sağlık problemi olmayan veya görevini yapmasına engel durumu bulunmayan kişiler aranmaktadır. Ayrıca çoğu iş ilanında engelli personel ve eski hükümlü personellerde aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Adayların iş başvurusunda bulunabilmesi için öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekmektedir. Üye kaydı bulunan kişilerin üye girişi yaptıktan sonra İŞKUR açık iş ilanları sayfasından meslek ile iş arama bölümüne temizlik görevlisi veya temizlik personeli yazıp, ardından şehir bölümünden, ikamet ettikleri şehri seçerek arama yapmaları gerekmektedir. Sistem otomatik olarak bulunduğunuz şehirdeki açık iş ilanlarını sizlere listeleyecektir. Kriterleri sizin için uygun olan temizlik görevlisi iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan İŞKUR açık iş ilanları sayfasına ulaşabilir ve bulunduğunuz şehirle ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

AFAD İş ilanları, güncel olarak kurumun yayınladığı başvuru formları ve ilanların sizlere …