Ana Sayfa Şehirler İstanbul Türkiye İhracat Kredi Bankası (EXİMBANK) Engelli İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İhracat Kredi Bankası (EXİMBANK) Engelli İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Eximbank) yayınladığı iş ilanı ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Eximbank engelli işçi alımı ilanı hakkında iş başvurusu, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş. (Türk Eximbank)

Türkiye İhracat Kredi Bankası ya da bilinen kısa ismiyle Eximbank yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Eximbank engelli işçi alımı ilanı kapsamında operasyon yetkilisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ön lisans mezunu olmaları ve EKPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Eximbank engelli işçi alımı ilanı kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 20 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye İhracat Kredi Bankası ( Eximbank ) Engelli İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Operasyon Yetkilisi (Banka)1

Türkiye İhracat Kredi Bankası yani Eximbank tarafından yayınlanan iş ilanı hakkında iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Eximbank tarafından yayınlanmış olan diğer ilanlara ulaşmak için Eximbank İş İlanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER EXİMBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, eximbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan eximbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir