Ana Sayfa Kamu Kurumları Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii 40 İşçi Alacak

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii 40 İşçi Alacak

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş Genel Müdürlüğü ( TÜLOMSAŞ ) farklı niteliklerde Proses işçisi alımı ilanı yayınladı. Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacak olup adaylarda aranılan başvuru şartları ve ilana başvuru tarihleri haberimizde.

TÜLOMSAŞ

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş genel müdürlük bünyesindeki personel ve işçi eksikliğinin giderilmesi amacıyla işçi, personel alımı yapılacağını açıkladı. İŞKUR üzerinde yayınlanan ilana göre TÜLOMSAŞ farklı bölümlerden mezun olmuş olan toplamda 40 işçi alımı ve personel alımı yapacak. İlgililerin 08.04.2019 tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumuna müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların başvuruda bulunabilmesi için aranılan başvuru şartları yazımızın devamında yer almakta.

TÜLOMSAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2019

MESLEKBÖLÜMÜSAYI
PROSES İŞÇİSİMESLEK YÜKSEK OKULU (ELEKTRİK BÖLÜMÜ)4
PROSES İŞÇİSİMESLEK YÜKSEK OKULU (MAKİNE BÖLÜMÜ)10
PROSES İŞÇİSİMESLEK YÜKSEK OKULU (RAYLI SİSTEMLER

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ)

5
PROSES İŞÇİSİMESLEK YÜKSEK OKULU (RAYLI SİSTEMLER MAKİNE TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ)18
PROSES İŞÇİSİMESLEK YÜKSEK OKULU (YAPI TESİSAT TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ)3
TOPLAM40

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI?

TÜLOMSAŞ tarafından yayınlanan ilanlara göre adaylarda aranılan genel başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek durumu olmamak, En az Meslek Yüksekokulu ( MYO Ön Lisans ) mezunu olmak, Alım yapılacak alana göre eğitimini ilgili programlarda tamamlamış olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlgili ilan 08 Nisan 2019 tarihi itibari ile İŞKUR aracılığı ile yayınlanmaya başlanmış olup adaylara başvuruda bulunmak için 5 günlük süre verilmiştir. Adayların yukarıda belirtilen kadrolara başvurularını en geç 12 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı için aşağıda vermiş olduğumuz adrese girerek İŞYERİ ÜNVANI kısmında ilgili kurumun adını yazarak ilanlara ulaşılabilir ve İŞKUR üyeliği ile giriş yaparak ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR profilinizin güncel ve eksiksiz olmasına mutlaka dikkat ediniz.

TÜLOMSAŞ Proses İşçisi Alımı İlanına Başvuru Yapmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

  • 11
    Shares

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir