Ana Sayfa Şehirler Sakarya Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) İşçi Alımı İlanı

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) İşçi Alımı İlanı

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) işçi alımı yapacağını açıkladı. TÜVASAŞ işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru sırasında istenilen belgeler, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri haberimiz devamındadır.

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ)

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi, bilinen ismiyle TÜVASAŞ, Adapazarı merkezli bir vagon üreticisidir. TÜVASAŞ yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. TÜVASAŞ eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında makine teknolojisi teknisyeni alımı gerçekleştirecektir. Adayların KPSS sınavına katılmış olmaları ve en az 1 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 8 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) İşçi Alımı İlanı 2017

Eski Hükümlü/TMY(Terörle Mücadelede Yaralanan) ilanıdır. Adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının Makine, Makine Teknolojiisi, Tesviye, Kalıp, Raylı Sistemler (Makine), Bilgisayarlı Nümerik Kontrol(CNC), Numerik Kontrollü Makineler(CNC), Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi(Mekanik/Makine), Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi(Mekatronik), Endüstriyel Mekanik programlarının herhangi birinden mezun olmaları gerekmektedir.Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 puan türünden puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Müracaat eden adaylar içerisinden belirtilen KPSS puan türünde en yüksek puandan başlayarak talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ile işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, öncelik durumu, KPSS puanı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları talebe işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talep sonucu nihai listeler açıklandıktan sonra adaylar nüfus cüzdanı ile diploma aslını 5 iş günü içerisinde Tüvasaş Genel Müdürlüğüne getireceklerdir. Adaylara mülakat tarihi TÜVASAŞ tarafından bildirilecektir. (İşçi Vagon İmal ve Tamirciliği işinde çalışacaktır.).

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi OkulMakineOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulMakine TeknolojisiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulTesviyeOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulKalıpOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulRaylı Sistemler MakineOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulBilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC)Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulNümerik Kontrollü Makineler (CNC)Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulEndüstriyel Otomasyon Teknolojisi (Mekanik/Makine)Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulEndüstriyel Otomasyon(Mekatronik)Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi : MİLLİ EGEMENLİK CD. MİTHATPAŞA 123/1 54100 ADAPAZARI SAKARYA / TÜRKİYE

TÜVASAŞ tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca TÜVASAŞ tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara TÜVASAŞ iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • 5
    Shares

SAKARYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sakarya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sakarya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER TÜVASAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, tüvasaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan tüvasaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir