Ana Sayfa Şehirler Sakarya TÜVASAŞ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

TÜVASAŞ Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) çok sayıda personel alımı, memur alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. TÜVASAŞ güncel iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ)

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi ya da bilinen kısa ismi ile TÜVASAŞ, Sakarya ili Adapazarı ilçesi merkezli bir vagon üreticisidir.  Ülkemizde 1866 senesinde başlayan demiryolu ulaşımı, tamamı ithal, bakım-onarımları da dışa bağımlı olarak sürdürülen araçlarla yapılmıştır. Bu durum demiryolu işletmeciliğinde çok sayıda soruna yol açmış ve kesintilere uğratmıştır. TÜVASAŞ bu sorunları yok etmek amacı ile çalışmalarına başlamış bir kurumdur. TÜVASAŞ her sene fabrikalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda TÜVASAŞ iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer olanakları, iş fırsatları gibi konularda detaylı bilgiler verdik.

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) İş İlanları 2021

TÜVASAŞ, hem sermayedarı, hem de tek müşterisi konumunda bulunan TCDD için şimdiye kadar 2 bini aşkın yolcu vagonu imalatı, 40 bini aşkın yolcu vagonu bakım ve onarımını gerçekleştirmiştir. TÜVASAŞ, ülkemizi raylı taşıtlar alanında dışa bağımlı olmaktan çıkarmanın yanında milli ekonomimize de önemli katkılar sağlamıştır. TÜVASAŞ 2021 yılında da çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceğini belirtmiştir. Bu kapsamda da TÜVASAŞ bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Aşağıda TÜVASAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanları bulunmaktadır.

 • TÜVASAŞ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TÜVASAŞ bünyesinde faaliyet gösteren, boji fabrikası, imalat fabrikası, onarım fabrikası, elektrik ve elektronik işlemler fabrikası ile kimyasal işlemler fabrikası bulunmaktadır. TÜVASAŞ en çok bu fabrikalarına alımlar yapacaktır. TÜVASAŞ tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim, orta öğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. TÜVASAŞ tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde makine teknolojisi teknisyeni, elektronik teknolojisi teknikeri, elektronik teknikeri, makine teknikeri, makine teknolojisi teknisyeni, vasıfsız işçi alımı, ağaç işleri teknisyeni, motor test operatörü, sıhhi tesisatçı, mekatronik teknisyeni gibi çok sayıda kadro bulunmaktadır. Peki bu iş ilanlarını nasıl takip edebilirsiniz? Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) İş Başvurusu 2021

TÜVASAŞ tarafından yapılacak olan işçi alımı, eleman alımı, personel alımı ve memur alımı iş ilanları ihtiyaç doğrultusunda sene içerisinde yapılacaktır. İş ilanları yayınladığı anda www.elemanuzman.com olarak iş başvurusu, iş başvuru formu gibi tüm ilan detaylarını sizlerle paylaşacağız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. TÜVASAŞ iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SAKARYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sakarya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sakarya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER TÜVASAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, tüvasaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan tüvasaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

2 Comments

 1. Ridvan

  27 Haziran 2019 at 12:16

  Foklift oprütürü g sınıfı b sınıfı belgem var birssa da 12 yıl çalıştım 5445572428

  Reply

 2. ali kır

  20 Ocak 2020 at 10:51

  selam iş arıyorum tuvasas ta vasıfsız personel alımı varmı varsa nasıl başvuru yapacağız 5425393450

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tank Palet Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Birinci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı ya da Tank Palet Fabrikası, Sakarya ilimizin Arifiye…