Ana Sayfa Kamu Kurumları Tüvtürk Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tüvtürk Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,210
Tüvtürk Çalışma Saatleri

Tüvtürk Personel Eleman Alımı 2021

Tüvtürk Araç Muayene İstasyonları; Türkiye genelinde 210 sabit, 5 motosiklet, 74 gezici ve 16 gezici traktör istasyonda görevli 3.500 çalışanı ile hizmet veren Tüvtürk, yılda 8 milyonu aşkın aracın periyodik ve yola uygunluk muayenelerini, 3 milyonu aşkın aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü gerçekleştirmektedir. Ücretsiz muayene tekrarları ve tespitlerle birlikte muayene sayısı 14 milyona erişmektedir. Araç muayene istasyonlarında , Periyodik Araç Muayenesi, Yola Elverişlilik Muayenesi, Tadilat Sonrası Muayene, Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü tespiti gibi bir çok hizmetin gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüvtürk yeni açılacak araç muayene istasyonlarında görevlendirmek üzere yeni yılda personel alımı, eleman alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Tüvtürk Güncel İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Araç Kontrol Uzmanı, Otomotiv Bölümü Mezunu Tekniker, İstasyon Sorumlusu, Araç Kayıt Elemanı, Müşteri Hizmetleri Elemanı, Güvenlik Elemanı, Muhasebe Elemanı, Kalite Kontrol Uzmanı, Temizlik Elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tüvtürk İş Başvurusu Formu 2021

Yazımızda bulunan Tüvtürk İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kurum insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Tüvtürk İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tüvtürk bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Tüvtürk bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Tüvtürk araç muayene istasyonları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

  • Tüvtürk Mesai Saatleri – Araç Muayene İstasyonu Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN
  • Tüvtürk Güncel Personel Alım İlanları – İş Başvuru Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…