Ana Sayfa Şehirler Erzincan Ulalar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ulalar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

99
Personel alımı

Erzincan ilimizde yer alan Ulalar Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ulalar Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında iş makineleri bakım ve onarımcısı alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 27 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmelidirler. Ulalar Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ulalar Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Başvuru sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda başvuranların tamamı kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir. Noter tarafından talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere kura çekilecektir. Ayrıca kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi verem kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.. Ayrıntılı Bilgi İçin: Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için: 0446 214 1961 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca iş makineleri bakım ve onarımcısı mesleğine başvuru yapacak olan adayların; Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden almış olduğu tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde iş makineleri bakım ve onarımcısı kurs bitirme belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Çalışma Adresi : CUMHURİYET ATATÜRK / ERZİNCAN MERKEZ

Ulalar Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, kura çekimi ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İliç Belediyesi Eleman Alımı Yapacağını Açıkladı

Erzincan ilimizde yer alan İliç Belediyesi yayınladığı ilan ile eleman alımı yapacağını aç…