Ana Sayfa Özel Şirketler Ülker Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Ülker Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Ülker yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı yapacağını açıkladı. Ülker güncel iş ilanları, iş imkanları, iş fırsatları ile iş başvurusu formu, iş başvurusu şartları ve iş başvurusu tarihleri gibi bilgiler haberimizdedir.

Ülker Çikolata Fabrikası

Ülker Personel, Eleman Alımı İlanları 2019

Ülker, Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş adı ile Sabri ve Asım Ülker tarafından 1944 yılında kurulmuş olan bir gıda şirketidir. Ülker kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve 2019 yılı itibariyle ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer edinmiştir. Yıldız Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan Ülker, ürünlerini 110 farklı ülkeye ihraç etmektedir. Büyüme hedeflerini hız kesmeden gerçekleştirme amacında olan Ülker, 2019 yılı içerisinde bu amacı gerçekleştirebilmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Ülker açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları, iş imkanları ile iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvurusu hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Ülker Güncel İş İlanları 2019

Ülker bünyesinde 8 bini aşkın çalışanı barındırmaktadır. Bu çalışan sayısına yenilerini ilave edecek olan Ülker, bu bağlamda çok sayıda ilan yayınlayacaktır. Bu ilanlarda satış destek uzmanı, vardiya amiri, güvenlik görevlisi, şoför, gıda teknikeri, mühendis, denetim uzmanı, servis elemanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aynı zamanda deneyimsiz personel alımı, stajyer alımı da gerçekleştirilecektir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır, tüm detayları ile haberimiz devamında anlattık.

Ülker İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Ülker en büyük sermayesini çalışanları olarak görmekte ve çalışanlarına değer vermektedir. Ülker, kariyer hedefi olan yükselmeyi amaç edinmiş kişiler için oldukça doğru bir tercihtir. Ülker bünyesinde çalışmaya başlayan adaylar ilk olarak oryantasyon eğitimine tabi tutulurlar. Bu eğitimde ilgili pozisyon için adayın tam anlamı ile hazır olması sağlanır. Daha sonra adayın gelişimi için yine bu eğitim süreci devam eder. Yani Ülker bünyesinde çalışmak isteyen adaylar yaşları ne olursa olsun yeniliklere açık insanlar olmalıdırlar.

Ülker iş ilanları, kariyer gibi iş portalları üzerinden değil, kendi web adresi ve insan kaynakları departmanınca yayınlanmaktadır. Ülker fabrikalarında veya sahadaki kadro ve pozisyonlar için iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formuna tıklamanız yeterlidir. Bu başvuru formunda Yıldız Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm şirketlerin güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonları yer almaktadır. Bu ilanlardan size uygun olanı seçmenizin ardından, sisteme üye olarak varsa üyelik girişi yaparak iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Ülker İş Başvurusu Formu 2019 İçin TIKLAYIN


DİĞER ÜLKER İŞ İLANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ülker iş ilanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ülker iş ilanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir