Ana Sayfa Şehirler İstanbul Ümraniye Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ümraniye Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

4,318
Ümraniye Devlet Hastanesi

Ümraniye Devlet Hastanesi; Herkes tarafından bilinen yeni adıyla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul şehrimizin Ümraniye semtinde hizmet vermektedir. Sağlık hizmetleri bakımından her yıl gelişmekte olan hastane bünyesine düzenli olarak personel alımı yapılmaktadır. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ümraniye Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Ümraniye Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Ümraniye Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Ümraniye Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Ümraniye Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Ümraniye Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ümraniye Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Ümraniye Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ümraniye Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Ümraniye Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

8 Comments

 1. Yunus

  3 Ocak 2020 at 23:36

  Havalandırma Soğutma sistemi ustası yım mekanik üzerine her şeyle uğraşırım
  05343508475

  Reply

 2. gökhan güzel

  4 Mart 2020 at 13:46

  temizlik yaparım.

  Reply

 3. Ayşe Aydın

  23 Mayıs 2021 at 15:16

  Temizlik yapabilirim

  Reply

 4. erkan

  15 Kasım 2021 at 22:33

  alci boya guvenlik danişma bahcivan

  Reply

 5. Semanur

  30 Mart 2022 at 06:40

  İs ariyorum temizlik personeliyim iki yerde calistim dönerseniz sevinirim

  Reply

 6. Semanur

  30 Mart 2022 at 06:41

  Acil is ariyoeum dönus yaparsaniz sevinirim

  Reply

 7. Murat Turgut

  21 Ekim 2022 at 22:31

  Verdiğiniz her işi yapmakta hazırım dürüstlük mertlik her zaman kapı açar. Ben şoförlük yapıyorum hala da şoförlük yapmaya devam ediyorum daha önce bahçıvan içinde temizlik işlerinde uğraştığım için sizinle çalışmak istiyorum

  Reply

 8. esra

  9 Temmuz 2023 at 01:20

  hasta kaydı yapabilirim insanlarla iletişim kurarım.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…