Ana Sayfa Kamu Kurumları Umuttepe Hastanesi Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Umuttepe Hastanesi Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Umuttepe Hastanesi; Personel Alımı, Eleman Alımı yapacak. Umuttepe Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Umuttepe Hastanesi

Umuttepe Hastanesi Personel Alımı 2019

Umuttepe Hastanesi ; Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Aralık 1994 tarihinde SSK Kocaeli (Sopalı) Hastanesinde hizmete başlamıştır. 17 Ağustos 1999 tarihli Deprem sonrasında hizmetine ara vermeden barakalarda devam eden hastanemiz 2002 yılında hastane bahçesinde inşa edilen Rotary binasına geçerek 380 yatak kapasitesi ile bölgeye hizmetine devam etmiştir.

Polikliniklerde günde ortalama 3000 – 3500 kişiye tedavi imkanı sunan Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 112 Profesör, 64 Doçent, 45 Yardımcı Doçent, 2 Öğretim görevlisi, 4 Uzman, 349 Araştırma görevlisi, 754 Yardımcı Sağlık personeli, 116 İdari Teknik görevli, 64 Yardımcı hizmetlerde görevli ve 25 Teknik hizmetlerde görevli, 863 (Veri Hazırlama, Temizlik, Güvenlik ve Yemekhane) personeli ile hizmet vermektedir. 18 Haziran 2005 tarihinde ise bugün de hizmet sunduğu Umuttepe yerleşkesindeki Suudi Kalkınma fonu yardımı ile inşa edilen 714 yataklı modern binasına taşınmıştır.

Umuttepe Hastanesi Güncel İş İlanları 2019

Umuttepe Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, teknik birim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Umuttepe Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hastane bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.elemanuzman.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Umuttepe Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Aşagıdaki İş Başvuru Formu Linklerinden Başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Umuttepe Hastanesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN
  • Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu‘na ulaşmak için TIKLAYIN
  • 7
    Shares

KOCAELİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kocaeli ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kocaeli ili için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER UMUTTEPE HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, umuttepe hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan umuttepe hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir