Ana Sayfa Şehirler Ordu Ünye Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ünye Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ünye Devlet Hastanesi; Personel, Eleman, İşçi alımı yapacak. Ünye Devlet Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında.

Ünye Devlet Hastanesi

Ünye Devlet Hastanesi; 1972 yılında Burunucu Mahallesindeki binasında faaliyete başlamıştır. Sağlık Bakanlığı önerisi ile dernek kurulmuş ve yeni binanın inşaat çalışmaları yapılmıştır. 2003 yılında tamamı bitirilerek bölge insanına hizmet vermeye başlamıştır. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ünye Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2020

Ünye Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Ünye Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Ünye Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2020

Ünye Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Ünye Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Ünye Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Ünye Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2020 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ünye Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Ünye Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


ORDU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ordu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ordu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

5 Comments

 1. Rafet turedi

  4 Şubat 2019 at 21:08

  Is ariyorum soforluk olur temizlik olur daimi olsun duzenli maas olsun ferketmez

  Reply

 2. Aliduman

  21 Aralık 2019 at 18:17

  Merhaba ismim ali duman is icin muracat etmek istiyorvardiye olmasi sart degil vardiyede calisirim numara 531 317 76 81

  Reply

 3. Aliduman

  21 Aralık 2019 at 18:23

  merhba ismim ali duman. 1982 dogumlu sehit kardesiyim acil is ariyorum vardiya calisirim sikintim olmaz daha once istanbuldasabiha gokcede calistim vardiya calisma sorun degil calisirim saygilarimla

  Reply

 4. Nuray

  12 Şubat 2020 at 01:22

  Merhaba acil iş arıyorum hastane bünyesinde başka yerlerde olabilir unye

  Reply

 5. Tunçay BOZKURT

  11 Mart 2020 at 05:17

  Değerli büyüklerim benim adım Tunçay BOZKURT Unyeliyim özel güvenlik görevlisiyim 13 yıldır bu işi yapıyorum 2007 ila 2011 yılları arasında 43 ay eski Unye devlet hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalıştım yeni binada ise 2 aydan fazla gecici olarak calistim siz degerli buyuklerimin izni ile yeniden hastanenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum sertifikam silahli ve 28.01.2022 tarihine kadar gecerlidir yardimlarinizi rica eder sevgi ve saygilarimi sunarim.gsm: 0555 008 11 86

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir