Ana Sayfa Şehirler Van Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

864
Personel Alımı

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi ( VASKİ ) Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile VASKİ Genel Müdürlüğü 2014 yılında kurulmuştur. VASKİ Genel Müdürlüğü; genel kurul, yönetim kurulu, genel müdür, teftiş kurulu, hukuk müşavirliği, denetçi, yazı işleri müdürlüğü, iki genel müdür yardımcılığı ve sekiz daire başkanlığından oluşmaktadır. VASKİ, önce insan ve çevre anlayışından hareketle, çağdaş yönetim ilkeleri çerçevesinde yerel hizmetleri etkin ve verimli yürütmek suretiyle halkın yaşamını kolaylaştırmak, sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir yaşamla beraber oluşacak sağlıklı bir toplum için su ve kanalizasyon hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. VASKİ bu kapsamda 2021 yılı içinde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında VASKİ iş ilanları, iş imkanları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi ( VASKİ ) İş İlanları 2021

VASKİ, halkının içinde yaşamakta mutluluk duyduğu bir kent ve çalışanlarının VASKİ personeli olmaktan haz aldığı, vatandaş ve çalışan memnuniyetini esas alan bir kurum olmak için çalışmaktadır. VASKİ her bireye eşit mesafede, şehircilik bilinci yüksek, çevresi ve halkı ile bütünleşmiş, su ve kanalizasyon hizmetleri alanında alt yapısı sağlam bir kent oluşturmak, halkına en kısa sürede ve en iyi kalitede hizmet sunan öncü bir kuruluş olmak için çalışmaktadır. VASKİ bu hedeflerini gerçekleştirebilmek adına da bay, bayan, vasıflı, vasıfsız, engelli, eski hükümlü çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. VASKİ bu ihtiyaçları karşılayabilmek adına da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. VASKİ bünyesine alacağı personellerin; Başkale, Çatak, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Van Merkez, Bahçesaray, Çaldıran, Edremit, Saray, İpekyolu, Tuşba gibi ilçelerde ikamet etmesini tercih etmektedir. Peki bu iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapılır?

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) İş Başvurusu 2021

VASKİ iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yıl içerisinde kademeli olarak yayınlanacak. VASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde ve http://www.vaski.gov.tr/ resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığı an iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bütün ilan bilgilerini yine sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Bunun dışında VASKİ iş ilanları yayınlanmadan bünyesine yapılan iş başvurularını ise kabul etmemektedir. VASKİ bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

9 Comments

 1. Yakup

  3 Ağustos 2017 at 19:53

  Işe ihtiyacım var madurum .

  Reply

 2. Yakup baybure

  3 Ağustos 2017 at 19:54

  Vaskide çalışmak istiyorum ustalik belgem var.

  Reply

 3. Fehat çiftçi

  15 Ocak 2018 at 13:34

  Ben vaski de su endeks çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim5 sene tedaş ta endeks çalışma var
  Evliyim kiradayı üç çocuk var

  Reply

 4. Fehat çiftçi

  15 Ocak 2018 at 13:38

  Su endeks çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim evliyim üç çocuk var kiradayım 5 senedir tedaş çalışıyorum

  Reply

 5. Liyaddin gezgen

  15 Ocak 2018 at 16:30

  Bende is ariyorum vaski calismak isterim kaynak demir isleri yapiyorum sofurlukte var is ihtiyacim var magdurum calismak istiyorum vandayim bana yardimci olursaniz sevinirim

  Reply

 6. Ergül yıldiz

  5 Şubat 2018 at 15:13

  Bende endeksde çalişmak istiyom evliyim iki çocuk var. Kiradayım daha öncede migrosda çaliştim.

  Reply

 7. ZUHAL

  5 Ekim 2018 at 08:44

  26 YAŞINDAYIM VE İŞİM YOK LİSANS MEZUNUYUM. LÜTFEEN SESİMİ DUYUN İŞE GİRMEK BU KADAR ZOR OLMAMALI. POZİSYON HİÇ ÖNMELİ DEĞİL

  Reply

 8. Zekeriya bulova

  8 Eylül 2020 at 13:08

  İşe çok ihtiyacım var

  Reply

 9. Erdal daday

  23 Aralık 2020 at 13:40

  İş. arıyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli 50 Sağlık Personeli Alımı İlanı

Van ilimizde yer alan Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında ünive…