Ana Sayfa Şehirler Yalova Yaski Birlik Başkanlığı İşçi Alımı İlanı Yayınlandı !

Yaski Birlik Başkanlığı İşçi Alımı İlanı Yayınlandı !

108
işçi alımı ilanı

Yalova ilimizde bulunan Yaski Birlik Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında 26 beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adayların lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Adaylar ilana 3 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler. İlana dair diğer başvuru şartları ile başvuru formu ve diğer ilan bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

Yaski Birlik Başkanlığı İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İnternet üzerinden yapılan başvurularda adayların yanlış bildirimlerde bulunması halinde sorumluluk adayın kendisinde olup,Türkiye İş Kurumu’na herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Özel şartlar; Mesleki eğitim veren kurumlardan alınmış olan,Tehlikeli ve çok Tehlikeli işlerde Arıtma Tesisi Operatörlüğü,Makine Bakım Operatörlüğü ve Endüstriyel Onarım belgelerine (Sertifikalarına ) sahip olmak.Ayrıca Sınava gireceği mesleğe ilişkin mesleki eğitim belgelerinin suretleri, asılları adaylarca ibraz edilmesi kaydıyla iş yerince tasdik edilerek işleme alınacaktır.

Kura çekimi 13 Ekim 2016 tarihinde Yaski Birlik Başkanlığı’nın toplantı salonunda saat 10 ile 11 arasında yapılacaktır.

Çalışma Adresi : BAHÇELİEVLER MAH. YALOVA ÇINARCIK YOLU NO:2 MERKEZ 77100 YALOVA MERKEZ YALOVA / TÜRKİYE

Yalova ilinde yer alan Yaski Sulama Birliği işçi alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Yalova iline ait diğer iş ilanlarına da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Altınova Belediyesi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Altınova; Marmara Bölgesi’nin güneydoğusunda, İzmit Körfezi’nin en dar yeri olan bölgede b…