Ana Sayfa Şehirler Çankırı Yaylakent Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Yaylakent Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

111
işçi alımı

Çankırı ilimizde bulunan Yaylakent Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Yaylakent Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 1 temizlik görevlisi alımı ve 1 yolcu taşıma için şoför alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 20 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yaylakent Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için nihai liste işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İlanlara başvuru yapan adayların en geç 1 Şubat 2017 tarihine kadar gerekli belgeleri Yaylakent Belediye Başkanlığına bizzat iletmeleri gerekmektedir. Evraklarını teslim etmeyen adayları kuraya katılamayacaklardır. Evrak tesliminden sonra evrakları kabul edilen kişiler 8 Şubat 2017 tarihinde saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır. Kurada ismi çıkan adaylara uygulama sınav ve mülakat uygulanacaktır.

  • Temizlik Görevlisi Alımı : Adaylar MEB onaylı kat hizmetleri sertifikasına sahip olmalıdırlar.
  • Şoför Alımı : Adayların şoför kadrosu için ehliyet sahibi olmaları ve ilköğretim mezunu olmaları yeterlidir.

Çalışma Adresi : YAYLAKENT BELDESİ / 18830 ORTA

Yaylakent Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yaylakent Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Çankırı ilimizde bulunan  Yaylakent Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda perso…