Ana Sayfa Şehirler Çankırı Yaylakent Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Yaylakent Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Çankırı ilimizde bulunan Yaylakent Belediyesi personel alımı yapacağını açıkladı. Yaylakent Belediyesi şoför ve kontrol ve otomasyon teknikeri alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi tarihleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Makam Şoförü

Çankırı ilimizde bulunan  Yaylakent Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yaylakent Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında  yük taşıma için şoför alımı ile kontrol ve otomasyon teknolojisi teknikeri alımı yapacaktır. Yaylakent Belediyesi personel alımı ilanına 21 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yaylakent Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelikli başvurulardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, işi reddeden veya kamuda sürekli personel statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Adayların için kura çekimi 27 Aralık 2016 tarihinde saat 10:00’da Yaylakent Belediyesinde yapılacaktır.

Şoför  Alımı : İlan kapsamında 1 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Teknikeri Alımı : İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir. Adayların KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 almaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Yaylakent Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


ÇANKIRI İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Çankırı için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Çankırı için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER YAYLAKENT BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, yaylakent belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan yaylakent belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir