Ana Sayfa Şehirler Karabük Yenice Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

Yenice Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapacak

214
İtfaiyeci

Karabük ilimizde bulunan Yenice Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Yenice Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında itfaiyeci alımı ve itfaiye şoförü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 15 işçi istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yenice Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.  Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. 13- NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLİŞİ 26.01.2017 TARİHİNDE SAAT 09:30 DA YENİCE BELEDİYESİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

İtfaiyeci Alımı : Yenice Belediyesi asgari ücret ile çalışacak 8 adet daimi işçi statüsünde ve istenilen eğitim düzeyi ilköğretim – lisans aralığı olmak üzere, itfaiyeci alımı yapılacaktır.  Adaylardan istenilen belgelerin aslı veya onaylı örnekleri 24 Ocak 2017 saat 17:00’a kadar oluşturulan komisyona teslim edilmelidir.

Adayların en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları, 1 sene iş deneyiminin bulunması, ilk yardım belgesi , psikoteknik değerlendirme belgesi, yangın ve yangını önleme eğitim belgesi, iş güvenliği sertifikası, ileri sürüş teknik belgesi, acil durum ve arama kurtarma tahliye belgesi, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışma metal doğrama belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Psikoteknik Belgesini, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Yangın Eğitim Katılım Belgesi
Sağlık-Tıp İlk Yardım
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre İş Sağlığı ve İş Güvenliği

İtfaiye Şoförü Alımı : Yenice Belediyesi asgari ücret ile çalıştırılacak 7 adet itfaiye şoförü alımı yapılacaktır. Adayların lisans ve ilköğretim aralığında eğitim düzeyine sahip olmaları gerekmektedir. Adaylardan istenilen belgelerin aslının veya onaylı suretlerinin 24 Ocak 2017 saat 17:00’a kadar oluşturulan komisyona teslim edilmesi gerekmektedir.

Adayların D, E, G sınıfı sürücü belgelerine sahip olmaları, 1 sene iş deneyimlerinin olması gerekmektedir. Adaylardan ayrıca ilk yardım belgesi, psikoteknik değerlendirme belgesi, yangın ve yangını önleme eğitim belgesi, iş güvenliği sertifikası, ileri sürüş teknik belgesi, acil durum ve arama kurtarma tahliye belgesi, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışma metal doğrama belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Psikoteknik Belgesini, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Yangın Eğitim Katılım Belgesi
Sağlık-Tıp İlk Yardım
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Çalışma Adresi : MERKEZ MH. PAZARYERİ KOMPLEKSİ KAT:3 78700 YENİCE/KARABÜK

Yenice Belediyesi itfaiyeci alımı ve itfaiye şoförü alımı ilanları hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediyesi tarafından yayınlanan en son ilanlara ulaşmak için Yenice Belediyesi iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kardemir İşçi, Mühendis, Uzman Ve Denetçi Alımı Yapacak !

Kardemir 200 işçi ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kardemir mühendis, uzman, de…