Ana Sayfa Şehirler Karabük Yenice Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Yenice Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

177
personel alımı

Karabük ilimizde yer alan Yenice Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Yenice Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı, forklift operatörü alımı yapacaktır. Toplamda 4 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 26 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yenice Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.

Adaylardan istenilen belgelerin aslı veya onaylı örnekleri 27 Aralık 2016 tarihi mesai sonuna kadar oluşturulan komisyona teslim edilmesi gerekmektedir. Noter huzurunda kura çekimi 28 Aralık 2016 tarihinde saat 09:30’da Yenice Belediyesi toplantı salonunda çekilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

Şoför Alımı : Adayların en az 3 sene deneyimli olması ve bunu belgelendirebilmesi gerekmektedir.  Adayların Beko – Loder – Kanal Yazıcı Belgesi sahibi olmaları, psikoteknik belgesi sahibi olması, ileri sürüş teknikleri sertifikası sahibi olmaları, Yangın Eğitimi belgesi sahibi olmaları, yüksekte çalışma eğitimi almış olmaları, kapalı alanda çalışma eğitimi almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 personel istihdam edilecektir.

Forklift Operatörü Alımı : Adayların Beko-Loder-Kanal Kazıcı Belgesi(MEB Onaylı), Psikoteknik Değerlendirme Belgesi, İlk Yardım Eğitim Belgesi(Yetkili Kuruluşlardan), Yangın Eğitimi(Yetkili Kuruluşlardan), Yüksekte Çalışma Eğitimi(Yetkili Kuruluşlardan), Kapalı Alanda Çalışma Eğitimi(Yetkili Kuruluşlardan) almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.  Adaylarda 2 sene tecrübe aranmaktadır. İlan kapsamında 2 personel istihdam edilecektir.

Çalışma Adresi : MERKEZ MH. PAZARYERİ KOMPLEKSİ KAT:3 78700 YENİCE/KARABÜK

Yenice Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında kura çekimi, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler sunduk. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar soru, sorun ya da görüşlerini yorum bölümünden dile getirebilir. Yenice Belediyesince yayınlanmış olan tüm ilanlara ise Yenice Belediyesi iş başvurusu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kardemir İşçi, Mühendis, Uzman Ve Denetçi Alımı Yapacak !

Kardemir 200 işçi ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kardemir mühendis, uzman, de…