Ana Sayfa Şehirler Edirne Yenimuhacir Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Yenimuhacir Belediyesi Personel Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

70
Personel

Edirne ilinde bulunan Yenimuhacir Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yenimuhacir Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kepçe operatörü alımı ve kalorifer ateşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 26 Aralık 2016 tarihi mesai sonuna kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Yenimuhacir Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kepçe Operatörü Alımı  : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve yine en az 5 senelik iş deneyimlerinin bulunması gerekmektedir.  İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Kalorifer Ateşçisi Alımı : Adayların kalorifer ateşçisi belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Kura çekiminden önce istenen evrak Yenimuhacir Belediyesine teslim edilecektir. Adayların ayrıca en az ilköğretim mezunu olmaları da istenilen diğer şarttır. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Çalışma Adresi : YENİMUHACİR KASABASI /KEŞAN EDİRNE / TÜRKİYE

İlana iş başvurusu yapan adaylar için 30 Aralık 2016 günü, gün içerisinde kura çekimi gerçekleştirilecektir. Yenimuhacir Kabası tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trakya Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Trakya Üniversite Hastanesi ; 1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak “Edirne Tı…