Ana Sayfa Özel Şirketler Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

825
personel alımı

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), 1 milyon 470 bin aboneye hizmet veren elektrik dağıtım şirketidir. Türkiye elektriğinin yaklaşık %3’ünü dağıtmaktadır. 2010 yılında T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan Çalık Enerji’ye 441.5 milyon dolar karşılığında devredilmiş ve Çalık Yedaş adını almıştır. YEDAŞ, sorumluluğunu aldığı Orta Karadeniz bölgesindeki 5 ilde (Samsun, Ordu, Sinop, Amasya ve Çorum) yaşayan tüm insanların temel ihtiyaçlarından biri olan elektrik enerjisinin dağıtımını standart hizmet anlayışından çıkartmış, milyonlarca hayata dokunan ve hizmet verdiği her haneyi “YEDAŞ ailesinden biri” olarak sahiplenen, ülkemizde ve sektöründe rol model alınan bir kuruluştur. YEDAŞ insan kaynakları, çalışmalarına ve yatırımlarına 2021 yılında da ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. YEDAŞ bu kapsamda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. YEDAŞ iş ilanları, iş imkanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu haberimiz devamındadır.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Personel Eleman İşçi Alımı 2021

YEDAŞ yapmış olduğu çalışmalar ile hizmet verdiği bölgede, diğer elektrik dağıtım şirketlerine kıyasla müşteri memnuniyeti en fazla olan şirket olmuştur. Bu başarının altında bünyesine büyük bir titizlikle katmış olduğu ve YEDAŞ markasını yukarılara taşımak adına özveri ile çalışmakta olan çalışanları gelmektedir. YEDAŞ bu çalışanlarına 2021 yılında yenilerini eklemeye karar vermiştir. Bu kapsamda YEDAŞ çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) İş İlanları 2021

YEDAŞ iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu bay, bayan, tecrübesiz, vasıfsız elemanların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda çağrı merkezi müşteri temsilcisi, güvenlik görevlisi, büro asistanı, elektrik elektronik mühendisi, elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, arıza bakım onarım sorumlusu, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl ulaşabilir ve bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) İş Başvurusu 2021

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla YEDAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com ve http://www.yesilirmakedas.com/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerini görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile de YEDAŞ bünyesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları departmanı tarafından titiz bir incelemeye tabi tutulacak ve başvuruları olumlu sonuçlanan bireyler mülakat aşaması için görüşmeye çağrılacaklardır.

YEDAŞ İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://online.yesilirmakedas.com/#formContent/59ca09ae68ec8b8c9a2d3467″]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Sükrü

    30 Haziran 2020 at 10:32

    Elektrik teknikeriyim daha önce t. E. K. Da çalıştım
    46yasındayım 1996dan beri elektrikle ugrasıyor un

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…