Ana Sayfa Şehirler Karaman Yeşilsu Sulama Birliği Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Yeşilsu Sulama Birliği Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

71
personel alımı

Karaman ilimizde bulunan Yeşilsu Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Yeşilsu Sulama Birliği personel alımı ilanı kapsamında zirai sulamacı alımı yani çiftçi alımı gerçekleştirecektir. Adayların zirai sulamacı sertifikası sahibi olmaları ve en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 7 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 25 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Yeşilsu Sulama Birliği personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi diğer detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yeşilsu Sulama Birliği Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 30/01/2017 tarihinde saat 10:00’da Sudurağı Kasabası, Cumhuriyet Mah. İstasyon Cad. 46/C – KARAMAN adresindeki Birlik Merkezinde Noter kurası yapılacaktır. Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Veya işe alınacak işçiler sadece noter kurasıyla da belirlenebilir. Bu durumda öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek, doğrudan kurayla belirlenir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. 6- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talebe, bahçecilik alanında ‘SULAMACI’ mesleğinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesi olan adaylar müracaat edebilecektir (Belirtilen meslek ve alan dışındaki müracaatlar kabul edilmeyecektir)

Çalışma Adresi : SUDURAĞI KASABASI, CUMHURİYET MAH. İSTASYON CAD. NO:46/C KARAMAN 70000 KARAMAN MERKEZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ayrancı Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

Karaman ilimizde yer alan Ayrancı Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda işçi alımı ge…