Ana Sayfa Özel Şirketler Yıldız Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Yıldız Holding Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,014
Yıldız Holding

Yıldız Holding, Sabri Ülker tarafından kurulmuş ülkemizin en büyük ticari kuruluşlarından bir tanesidir. Yıldız Holding bünyesinde 160’dan fazla marka bulunduran yıllık net geliri 700 Milyon Tl’yi aşan, bünyesinde 41 binden fazla çalışanı bulunan ülkemizin sayılı kuruluşlarındandır. Yıldız Holding, yiyecek, içecek, perakende, kişisel bakım, gayrimenkul ve ambalaj gibi farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yıldız Holding yönetim kurulu başkanlığı koltuğunda Murat Ülker otururken, yönetim kurulu başkan yardımcısı ise Ali Ülker’dir.  Murat Ülker başkanlığında dünyada ses getiren projelere imza atan Yıldız Holding, bu büyüme ve gelişme evresinin ara vermeden devam etmesi için her sene şirket alımları yapmakta, fabrikalarının üretim oranlarını arttırmakta ve yeni işyerleri ile fabrikalar açmaktadır. Bu sebepten dolayı da çok sayıda eleman ihtiyacı, iş olanağı oluşmaktadır.

Yıldız Holding Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Yıldız Holding tarafından yapılan açıklama ile 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Yıldız Holding açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve iş başvurusu formu gibi merak edilenlere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yıldız Holding Güncel İş İlanları 2021

 • Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • DiaSA İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • ŞOK Market İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • SuperFresh
 • Bizim Toptan
 • Aytaç Et
 • Adaşeker
 • Besler Gıda ve Kimya SAN. ve TİC. A.Ş
 • BİSKOT BİSKÜVİ A.Ş.
 • Hüner Pazarlama

Yıldız Holding bünyesinde yer alan yukarıda belirttiğimiz şirketlerce ve bizzat Yıldız Holding bünyesinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı yapılacak. Bu alımlar neredeyse ülkemizin 81 ilinde güncel olarak yapılmaktadır. Yıldız Holding, insan kaynakları yöneticisi, kurumsal satış yöneticisi, bakım operatörü, depo yöneticisi, güvenlik görevlisi, şoför, mağaza elemanı, satıcı plasiyer, laborant, muhasebeci, iş güvenliği uzmanı, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyonda binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. Yıldız Holding yaratmış olduğu iş fırsatları ile iş bekleyen, iş arayan milyonlarca vatandaşa göz kırpıyor.

Kariyer hedefi olan, alanında yükselmeyi amaç edinmiş her birey için Yıldız Holding kesinlikle doğru bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Çünkü Yıldız Holding ayrıca bünyesinde çalışan elemanların gelişimi için de ciddi çabalar sarf etmekte ve onların gelişim süreci için ciddi yatırım yapmaktadır. Peki Yıldız Holding iş başvurusu nasıl yapılır?

Yıldız Holding İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yıldız Holding her sene cirosunun %1.5’ini araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayırmış olup, dünyadaki akımları anlık olarak takip etmekte ve bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunmaktadır. Yıldız Holding bünyesinde bulunan şirketler yenilikleri en iyi takip edenlerden oluşmaktadır. Bu bünyesinde çalışmakta olan kişilere de yansımakta ve onların da bu yenilikler doğrultusunda gelişmeleri için tüm çalışmaları yapmaktadırlar.

Yıldız Holding iş başvurusu ise kendi insan kaynakları tarafından alınmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Yıldız Holding açık iş pozisyonları ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Burada size uygun ilde ve kadroda verilmiş ilanı seçerek “görüntüle” demenizin ardından başvuru şartlarını okuyarak, bu şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra siteye üye olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Yıldız Holding bünyesine yapacağınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulur ve başvurunuz olumlu sonuçlanırsa mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar birer Yıldız Holding çalışanı olmaya hak kazanırlar.

Yıldız Holding İş Başvuru Formu 2021 için [link url=”https://www.kariyer.net/firma-profil/yildiz-holding-4325-29208#tblFirmaIlanlari”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Emine akyel

  13 Ekim 2019 at 01:24

  Ben 6 senedir market sektöründe çalıştım
  En son şok markette mağaza müdürlüğü yaptım evlilik sebebiyle işten ayrıldım
  7aydir issizim vede maddi sikintilarim var acil iş arıyorum
  Elimden her iş gelir özellikle market konusunda deneyimli bana yardımcı olursanız sevinirim 3 çocuğum var
  İkisi okula gidiyor çok zordayım bana yardımcı olabilecek iş konusunda biri varmi

  Reply

 2. Nisanur

  29 Aralık 2019 at 14:00

  Mrhb samsun ikamet ediyorum.sizinle çalışmak isterim 5 yıllık tecrübem var. Daha önce Eti firması satış reyonu üzre çalıştım ve aynı zamanda satış temsilciliği yaptım.satis sektöründe kendime güveniyorum başarılı olan, işimi severim hızlı,çalışkan ve güvenilir yeteneklere sahipim..
  Sizden ricam görüşlerim değerlendirmesi arz ediyorum.
  Teşekkür ederim..

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…