Ana Sayfa Özel Şirketler Yurtiçi Kargo Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yurtiçi Kargo Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yurtiçi Kargo firması yeni yılda genel merkez birimlerinde ve mevcut , yeni açılacak olan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel ve eleman alımı gerçekleştirecek. Yurtiçi Kargo iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi detaylar yazımızda..

Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo; Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubundaki diğer şirketler, Yurtiçi Lojistik ile birlikte uluslararası kalitede hizmet vererek, Türkiye’ye hem yerel, hem de uluslararası ekspres kargo taşımacılığında yol göstermeye devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen kargo taşımacılığı firmalarından birisi olan firma 15.000 çalışanına ek olarak her yıl yeni açılan şubelerinde görevlendirmek üzere bünyesine binlerce çalışan dahil etmektedir.

Yurtiçi Kargo Personel Eleman Kurye Alımı 2020

Yazımızda bulunan Yurtiçi Kargo İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Yurtiçi Kargo Güncel İş İlanları 2020

Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması öngörülen iş ilanları arasında en fazla arananlar ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Sürücü Personel, Kargo Operatörü, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Kargo Taşıma ve Nakliye Elemanı, Kargo Paketleme Elemanı, Depo Personeli, Kargo Takip Elemanı, Müşteri Hizmetleri Personeli, İnsan Kaynakları Sorumlusu, Şube Müdür ve Müdür Yardımcıları, Moto Kurye, Güvenlik Görevlisi ve Yazılım Uzmanları gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yurtiçi Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu link vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Yurtiçi Kargo bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Ayrıca KariyerNET ve ElemanNET siteleri üzerindende firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Personel Maaşları ve Aldıkları Ücret Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo firmasında çalışan en alt kademedeki kişiler için asgari ücret uygulaması mevcuttur. Çalışılan her birimde farklı ücret politikası vardır. Ayrıca firma personeline yemek ve yol ücretide vermektedir. Firma bünyesinde hangi departmanda çalışmak istediğinize bağlı olarak alacağınız ücret ve diğer imkanlar farklılık göstericektir.

Yurtiçi Kargo Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN

  • 4
    Shares

DİĞER YURTİÇİ KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, yurtiçi kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan yurtiçi kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Abdurrahman

    5 Mayıs 2020 at 16:26

    Ben mng kargoda 14 yıl boyunca calistim 14 yıllık deneyimim var bazı anlasmazliklardan dolayı ayrıldım esenyurt bölgesinde yurtiçi kargoda calişmak istiyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir