Ana Sayfa Kamu Kurumları Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

597
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası 1863 yılında kurulmuş bir kamu bankasıdır. Ülkemizde faaliyet gösteren üç kamu bankasından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş olan Ziraat Bankası, bu büyümenin ara vermeksizin devam etmesi adına 2021 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceğini açıklamıştır. Ziraat Bankası bu kapsamda çok sayıda yeni şube açacak ve mevcut şubeleri ile bu yeni açacağı şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızın devamında Ziraat Bankası insan kaynakları (İK) açık pozisyonları, iş imkanları, kariyer fırsatları, yeni iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu, iş başvuru formu yer almaktadır.

Ziraat Bankası Personel, Memur Alımı İlanları 2021

Ziraat Bankası, sadece başarılı bir çalışma ve politika sonucu değil, halkımızın gayret ve vefası sayesinde bu denli büyük bir finans kuruluşu haline dönüşmüştür. Halk, uzun yıllardır Ziraat Bankası’na güvenmiş ve yatırımlarını da bu doğrultuda Ziraat Bankası sayesinde gerçekleştirmiştir. Ziraat Bankası yetkilileri bu durumun farkında olup, Türk milletine her daim teşekkür etme ihtiyacını kendisinde duymaktadır ve milletimizin emeklerini iyi değerlendirmek için Ziraat Bankası’nı bir dünya markası haline getirmek için çalışmaktadır. Ziraat Bankası bu kapsamında 2021 yılında çok sayıda yeni şube açacak ve bu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Ziraat Bankası Güncel İş İlanları 2021

Ziraat Bankası iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans, üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaçları doğrultusunda her sene müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, iç kontrolör yardımcısı, risk analist yardımcısı, mali tahlil ve istihbarat yardımcısı, servis görevlisi, tarımsal müşteriler servis görevlisi, gişe memuru, güvenlik görevlisi, gişe görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar yapmaktadır. Ziraat Bankası bu iş ilanları için her sene sınav yapmaktadır. Ancak bazı kadro ve pozisyonlarına sınavsız da personel alımı gerçekleştirebilmektir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Ziraat Bankası iş ilanları

Ziraat Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından her sene yayınlanan sınav ilanları, personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı ile ilgili iş ilanları ilanlar yayınlandığı anda www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde ve http://www.ziraat.com.tr İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İlanlar yayınlandığında ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detaylarını siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. Ziraat Bankası 2021 iş ilanlarının yakın bir tarihte yayınlanmasını bekliyoruz. İlanlar yayınlandığında sosyal ağlardan gerekli duyuruları paylaşacağız. Ziraat Bankası iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Katılım Bankası iş ilanları konumuzu da göz gezdirmenizi öneriyoruz.

2 Comments

 1. Cemil

  18 Nisan 2017 at 18:09

  Ortaokul mezunuyum elimden her is gelir

  Reply

 2. macide

  25 Şubat 2019 at 19:43

  İş başı eğitim programına uygunum /liseyi okuyorum açiktn

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…