Ana Sayfa Özel Şirketler Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

658
Zorlu Enerji iş ilanları

Zorlu Enerji Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Zorlu Holding, enerji sektöründe faaliyet gösterebilmek adına 1993 yılında Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ kuruldu. Zorlu Enerji Grubu, enerji sektörünün farklı alanlarında hizmet sunan küresel ölçekte bir şirketler topluluğudur. Zorlu Enerji Grubu, halka açık tek şirketi Zorlu Enerji tarafından yürütülen elektrik ve buhar üretimi ile satışı başta olmak üzere enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet karması sunmaktadır. Zorlu Enerji, Türkiye’de ISO 14064-1 “Sera Gazı Emisyon Standardı Belgesi”ne sahip tek enerji şirketidir. Zorlu Enerji insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre şirket 2021 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam edecektir. Zorlu enerji bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızda Zorlu enerji açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Zorlu Enerji İş İlanları 2021

Zorlu Enerji grubu özellikle yenilenebilir enerji alanına ciddi yatırımlar yapmakta ve kaynaklarının çoğunu bu alandaki çalışmalara harcamaktadır. Bu alanda toplam kurulu gücünün ise %53’ü yenilenebilir enerji kaynaklarına dayanmaktadır. Ayrıca faaliyette olan jeotermal santralleri, ve doğal gaz çevrim santralleri de bulunmaktadır. Zorlu Enerji 2021 yılında bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. İlanlarda vasıfsız, ilköğretim, lise, ortaöğretim, bay, bayan gibi çok sayıda kişinin iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Zorlu Enerji tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde yönetici makine mühendisi, elektrik mühendisi, kalite mühendisi, mekanik teknisyeni, elektrik teknisyeni, planlama uzman yardımcısı, satış uzmanı, satınalma uzmanı, planlama mühendisi, satış sonrası operasyon uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Zorlu Enerji İş Başvurusu 2021

Zorlu Enerji İstanbul, Denizli, Gaziantep, Trakya Bölgesi gibi çok sayıda bölgemizde ve ilimizde personel alımı yapmaktadır. Bu ilanlar çeşitli kariyer portalları üzerinden ve Zorlu Enerji kariyer sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara iş başvurusu ise sadece Zorlu enerji İnternet adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Açıkta olan pozisyonlara ve başvuru şartlarına göz gezdirmenizin ardından bizzat Zorlu Holding iş ilanları sayfamız üzerinde detaylı bir şekilde anlattığımız usulde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Zorlu enerji iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sizde Zorlu Holding bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Zorlu Enerji İş Başvuru Formu İçin 2021 [link url=”https://www.zorlukariyer.com/is-ilanlari”]TIKLAYIN[/link]

7 Comments

 1. Bülent

  8 Haziran 2017 at 00:36

  full testli kaynakcıyım 0534 289 41 00

  Reply

 2. Süleyman Uysal

  13 Temmuz 2017 at 09:52

  Bakımcı olarak çlşmak istiyorum 05327053327

  Reply

 3. Okan

  21 Kasım 2017 at 15:56

  Kuyu testleri yapıyorum kastır cihazını kullanıyorum Kaynak yapıyorum Bazik oksijen argon ve borulama yapıyorum saynastır savak montaji yapıyorum

  Reply

 4. Ayhan ACI

  25 Ocak 2018 at 00:00

  Çelik,makina montaj ustasıyım şirketinizin kazakistan şantiyesinde çalışmak istiyorum

  Reply

 5. Hacı Mehmet Aydın

  7 Nisan 2018 at 05:53

  Elektrik teknisyeni aktif D ehliyet,İstanbul tümü iş arıyorum.

  Reply

 6. Mehmet

  7 Nisan 2018 at 06:07

  Elektrik üretim santralleri,TM elektrik teknisyeni,aktifC/D ehliyet,Kuvvetli Akım yüksek gerilim tesislerinde çalışma yetki belgesi, İstanbul Anadolu ,Avrupa yakası iş arıyorum.

  Reply

 7. SELÇUK

  4 Mart 2021 at 22:17

  ÖNLİSANS ELEKTRİK BÖLÜM 2003 MEZUNUYUM FABRİKA ELEKTRİK BAKIM ARIZA VARDİYA ELEMANI OLARAK ÇALIŞTIM MAKİNA KURULUM HABERLEŞME HAT ÇEKİMİ KUMANDA PANO BAĞLANTI İŞLERİ YAPTIM ŞU AN İŞ BİTTİ VARDİYALI OLARAK İŞ ARIYORUM TEL:0538 394 93 09

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…