Ana Sayfa Özel Şirketler Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,472
Zorlu Holding iş ilanları

Zorlu Holding Personel Alımı İlanları 2021

Hacı Mehmet Zorlu, 1953 senesinde tekstil merkezi olan memleketi Denizli Babadağ’da Zorlu Mensucat’ı kurarak, Zorlu Holding’in temellerini atmıştır. Zorlu Holding yani Zorlu Şirketler Grubu tekstil, tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri, enerji, gayrimenkul, metalürji ve savunma sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Zorlu Holding günümüzde 50’ye yakın şirkete sahiptir ve bu şirketlerde 30 bini aşkın çalışana sahiptir. Zorlu Holding günümüz itibariyle sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada söz sahibi olmuş, önemli kuruluşlar arasında gösterilmektedir. Zorlu Holding insan kaynakları büyüme hedefleri doğrultusunda 2021 yılında yatırımlarına ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. Zorlu Holding bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapacaktır. Bu yazımızda Zorlu Holding açık pozisyonları, iş ilanları, kariyer olanakları, iş imkanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Zorlu Holding Güncel İş İlanları 2021

Zorlu Holding faaliyet gösterdiği alanlarda yer alan şirketleri alanında öncü kuruluşlardır. Bu kuruluşlar her sene binlerce yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bu alımlarda ilköğretim, ilkokul, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Bu ilanlarda aynı zamanda vasıfsız personel alımları, bay ve bayan personel alımları, stajyer alımı, engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımları da bulunmaktadır. Yazımızın devamında bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi detaylıca anlattık. Aşağıda da Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketler tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanlara da göz gezdirebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • Vestel İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Vestel Savunma Sanayi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Taç Tekstil İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Linens Pazarlama İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Zorlu Enerji İş İlanları İçin TIKLAYIN

Zorlu Holding İş Başvurusu 2021

Zorlu Holding istikrarlı büyümesini bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerde bulunan çalışanlara ait olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Zorlu Holding bu kapsamda bünyesine alacak olduğu personel seçiminde oldukça titiz davranmakta ve Zorlu markasını yukarılara taşıyacak kişileri bünyesinde barındırmaya özen göstermektedir. Bu kapsamda da insan kaynakları yani İK yönetimi şekillendirilmiştir. Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimini, iş kollarımızın ihtiyaçlarının yanı sıra gelişmeye açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesini gözeterek yapılmaktadır.. “Eşit işe eşit ücret” uygulamasının yanı sıra şeffaf performans yönetimi, kariyer planlama ve meslek içi eğitimler, İK yaklaşımımızın bütününü oluşturmaktadır. Aşağıda yer alan Zorlu Holding iş başvurusu formu ile kolaylıkla Zorlu Grubu bünyesinde yer alan açık pozisyonları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olan, bünyesinde çalışanlara her zaman değer veren, iş imkanları, iş olanakları ile diğer çoğu şirketten kendisini sıyıran, Zorlu Holding bünyesine iş başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Zorlu Holding İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.zorlukariyer.com/is-ilanlari”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Burcu

  8 Eylül 2020 at 02:10

  Merhabalar ben yurtdisi doğumluyum 3 yildir türkiye’deyim ve zorlu holding gibi cok verimli bir yerde calismak isterim yalniz lise mezunuyum ve home ofis olarak veya sirketinizde hangi departman olasiliklarin olduğu ile ilgili ayrintili bilgilendirilmek isterim. Teşekkürler

  Reply

 2. Mehmet Özkan

  24 Nisan 2022 at 11:12

  Selamünaleyküm ismim Mehmet Özkan mekanik bakim onarım ve dokuma işletme ustasıyım 2 yıl yurt dışında makina kurulum mekanik bakım onarım ve işletme eğitimciliği yaptım şirketinizde çalışmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…