Reklam

ElemanUzman.com olarak kurulduğumuz günden bu yana özel sektörün ve kamusal alanın nabzını tutuyor, son güncel iş ilanları ve personel alım haberlerini her gün miyonlarca ziyaretçimize ulaştırıyoruz. Sahip olduğumuz güçlü ve ilkeli yayın politikası ile çok sayıda abonemizin günlük olarak ziyaret ettiği ve incelediği bir site haline gelmiş bulunmaktayız.

Site olarak kullanıcı kitlemiz ile aramızda kurulan güven ilişkisi ve kalite anlayışına bazı özel reklam anlaşmaları ile destek çıkmayı uygun görüyoruz. Bu nedenle sitemiz içeriğine, vizyon ve misyonuna, kullanıcı kitlemizin ilgi alanlarına dayalı özel şirketlerin ve web sitelerinin reklamlarını periyodik olarak yayınlıyoruz ve sitemizin çeşitli alanlarında modüler olarak yer veriyoruz. Bu kapsamda bizimle çalışabileceğiniz reklam alanları şunlardır :

  • Editöryal tanıtım ve reklam haberleri
  • Header banner alanları
  • Sidebar banner alanları
  • Haber sonu banner ve text alanları

Belirlenen bu reklam alanları veya özel reklam anlaşmalarınız hakkında görüşmek, taleplerinizi iletmek ve bilgi almak için bilgiat-symbolelemanuzman.com e-posta adresinden bize ulaşabilir veya İletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Comments are closed.