Ana Sayfa Şehirler Erzurum Erzurum Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Erzurum Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Erzurum Şehir Hastanesi çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Erzurum Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, işe alım süreci, iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları.

Erzurum Şehir Hastanesi iş ilanları

Son senelerde sağlık alanında ülkemizde ciddi yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlardan belki de en önemlilerinden bir tanesi de çok sayıda ilimize yapımına başlanan ve hatta bazıları tamamlanmış olan şehir hastaneleridir. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Erzurum ilimize yapılmaktadır. 2018 yılında hizmete girmesi planlanan Erzurum Şehir Hastanesi’nin yapımı tüm hızıyla devam etmektedir. Erzurum Şehir Hastanesi hizmete girdikten sonra bölgeye büyük bir ekonomik fayda sağlayacaktır. Ancak bunun yanında vatandaşlar Erzurum Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı bulup, bulamayacaklarını merak etmektedir. Erzurum Şehir Hastanesi hizmete girmeden önce bünyesinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Yazımız devamında Erzurum Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait olan iş başvuru formu, iş başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Erzurum Şehir Hastanesi İş İlanları 2018

Erzurum Şehir Hastanesi 1500 yatak kapasiteli olacak ve bölgedeki en gelişmiş ve en büyük sağlık kuruluşu olacak. Sadece Erzurum ilinde ikamet edenler değil, aynı zamanda çevre illerde yaşayanların da faydalanacağı Erzurum Şehir Hastanesi açılışı için şimdiden gün sayılıyor. Bunların dışında Erzurum Şehir Hastanesi bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.

Erzurum Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; doktor, hemşire, ebe, temizlik işçisi, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, hasta bakıcı, eczacı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Erzurum Şehir Hastanesi iş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay ve bayan adayların, deneyimli ve deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki Erzurum Şehir Hastanesi bünyesine nasıl iş başvurusu yapılır?

Erzurum Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Erzurum Şehir Hastanesi yapımını Hektaş Grup Gayrimenkul şirketi üstlenmiş. Hastane açılmadan önce hemşire, ebe, doktor gibi kadrolara Sağlık Bakanlığı bünyesi üzerinden alımlar gerçekleştirilecektir. Harici olarak diğer kadrolara ise yüklenici firma personel alımı yapacaktır. Bu iş ilanları için başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formunu kullanabilirler. Başvuru formu doldurulduktan sonra kurumun insan kaynakları departmanı ilgili öz geçmişleri detaylı olarak inceleyecek ve başvurusunu olumlu bulduğu adaylar iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda Erzurum Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Erzurum Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçinTIKLAYIN

ERZURUM İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Erzurum ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Erzurum Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Erzurum Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER ERZURUM ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, erzurum şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan erzurum şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

4 Comments

 1. Hilal Ertüngü

  1 Ocak 2018 at 23:39

  Merhabalar bn Hilal ertungu erzurum dan yaziyorum bn hasta kabul ve bilgisayar kurslarina gittim ve serifkalarimi aldm bu işede cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  Reply

 2. Cemalettin

  5 Ocak 2018 at 15:18

  Merhaba benim tıbbi sekreterlik sertifikam ve güvenlik sertifikam (silahlı) var 05449570614 Erzurum palandöken çalışmaya ihtiyacım var teşekkürler

  Reply

 3. Muammer

  9 Ocak 2018 at 12:47

  Merhaba ben elektrik teknisyeni yim hastane de Elektrik çi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05356518335

  Reply

 4. Sabahattin

  15 Ocak 2018 at 22:22

  Selamun alleykum aşçı yadmcılığı tecrubem var hastanede çalışmak istiyorum erzurum yakutiyede ikamed ediyorum 05426254824

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir