Ana Sayfa Şehirler Eskişehir Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ilanları ile Eskişehir Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu doldurma bağlantısı, iş başvurusu nasıl ve nereye yapılır, yapılıyor?

Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları

Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Bu yatırımlardan bir tanesi ve hatta en önemlileri arasında gösterilmekte olan şehir hastaneleri projeleri de birer birer tamamlanıyor. Bu projelerden tamamlanma aşamasında olanlardan bir tanesi de Eskişehir ilimizde bulunan Eskişehir Şehir Hastanesi. Eskişehir Şehir Hastanesi tamamen bittiğinde tamı tamına 1081 yataklı olacak. Yıl sonunda bitmesi planlanan ve açılışı gerçekleştirilecek olan şehir hastanesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Yazımız devamında Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesine yapılacak alımlar için yayınlanacak olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı iş başvurusu bilgileri yer almaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları 2018

Eskişehir Şehir Hastanesi yapımında bini aşkın personel, mümkün olan en kısa sürede bitirilmesi için çalışmaya devam ediyor. Bu süreçte inşaat halindeki hastaneye personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapılmaya devam ediyor. Bunun dışında hastane inşaatı bittiğinde ve hastane tamamen açıldığında binlerce kişiye istihdam sağlayacağı öngörülüyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından inşaat sürecince yapılan alımlar Akfen Holding bünyesinde gerçekleştiliyor. Bunun yanında da inşaat aşaması bittiğinde yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda uzmanlık alanında doktor, temizlik işçisi, hasta bakıcı, ambulans şoförü, optisyen, ebe, hemşire, eczacı, uzman hekim, iş güvenliği uzmanı, doğumhane tecrübeli ebe, büro görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alacak. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılacak?

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2018

Eskişehir Şehir Hastanesi inşaatına yazımız sonunda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğu takdirde yapılan başvurular arasında işe alınacak olan personellerin seçimi gerçekleştirilmektedir. Hastane açıldıktan sonra çalışacak olan personeller için ise henüz iş başvuruları alınmaya başlanmadı. Başvurular alınmaya başlanıldığında ilanlara dair bütün detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu duyuruları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan Eskişehir ilimiz için açılmış olan Facebook grubundan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bu yazımızda Eskişehir Şehir Hastaneleri iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

ESKİŞEHİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Eskişehir ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Eskişehir ili için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, eskişehir şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan eskişehir şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

8 Comments

 1. Berkay Bingül

  26 Şubat 2018 at 14:13

  Acil tıp teknisyenligi bölümünden mezunum nasıl başvurabilirim

  Reply

 2. Fatma Hüyük

  29 Nisan 2018 at 21:42

  Temizlik,çamaşir hane veya bunun gibi islerde yapabilirim

  Reply

 3. Fatma Hüyük

  29 Nisan 2018 at 21:44

  Temizlik veya bunun gibi isler yapabilirim

  Reply

 4. buse kavak

  29 Mayıs 2018 at 18:47

  flemenkce tercumanlik yapabilirim

  Reply

 5. Şekip

  17 Haziran 2018 at 17:47

  Form doldurunca neden onaylandi diye sayfa açılmıyor

  Reply

 6. Duygu

  27 Eylül 2018 at 23:05

  Ortopedik protez ve ortez teknikerligi bolumunden yeni mezunum nasil başvuru yapabilirim?

  Reply

 7. Duygu

  27 Eylül 2018 at 23:11

  Başvuru formu neden cikmiyor

  Reply

  • admin

   28 Eylül 2018 at 13:48

   Yazı içindeki İş Başvuru Formu na tıklayabilirsiniz.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir