Ana Sayfa Şehirler Eskişehir Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

8,186
Eskişehir Şehir Hastanesi iş ilanları

Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Bu yatırımlardan bir tanesi ve hatta en önemlileri arasında gösterilmekte olan şehir hastaneleri projeleri de birer birer tamamlanıyor. Bu projelerden tamamlanma aşamasında olanlardan bir tanesi de Eskişehir ilimizde bulunan Eskişehir Şehir Hastanesi. Eskişehir Şehir Hastanesi tamamen bittiğinde tamı tamına 1081 yataklı olacak. Yıl sonunda bitmesi planlanan ve açılışı gerçekleştirilecek olan şehir hastanesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Yazımız devamında Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesine yapılacak alımlar için yayınlanacak olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı iş başvurusu bilgileri yer almaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Eskişehir Şehir Hastanesi yapımında bini aşkın personel, mümkün olan en kısa sürede bitirilmesi için çalışmaya devam ediyor. Bu süreçte inşaat halindeki hastaneye personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapılmaya devam ediyor. Bunun dışında hastane inşaatı bittiğinde ve hastane tamamen açıldığında binlerce kişiye istihdam sağlayacağı öngörülüyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından inşaat sürecince yapılan alımlar Akfen Holding bünyesinde gerçekleştiliyor. Bunun yanında da inşaat aşaması bittiğinde yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda uzmanlık alanında doktor, temizlik işçisi, hasta bakıcı, engelli personel, ambulans şoförü, optisyen, ebe, hemşire, eczacı, uzman hekim, iş güvenliği uzmanı, doğumhane tecrübeli ebe, büro görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alacak. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılacak?

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2021

Eskişehir Şehir Hastanesi inşaatına yazımız sonunda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç duyulduğu takdirde yapılan başvurular arasında işe alınacak olan personellerin seçimi gerçekleştirilmektedir. Hastane açıldıktan sonra çalışacak olan personeller için ise henüz iş başvuruları alınmaya başlanmadı. Başvurular alınmaya başlanıldığında ilanlara dair bütün detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu duyuruları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan Eskişehir ilimiz için açılmış olan Facebook grubundan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bu yazımızda Eskişehir Şehir Hastaneleri iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.akfen.com.tr/ik/”]TIKLAYIN[/link]

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

15 Comments

 1. Berkay Bingül

  26 Şubat 2018 at 14:13

  Acil tıp teknisyenligi bölümünden mezunum nasıl başvurabilirim

  Reply

 2. Fatma Hüyük

  29 Nisan 2018 at 21:42

  Temizlik,çamaşir hane veya bunun gibi islerde yapabilirim

  Reply

 3. Fatma Hüyük

  29 Nisan 2018 at 21:44

  Temizlik veya bunun gibi isler yapabilirim

  Reply

 4. buse kavak

  29 Mayıs 2018 at 18:47

  flemenkce tercumanlik yapabilirim

  Reply

 5. Şekip

  17 Haziran 2018 at 17:47

  Form doldurunca neden onaylandi diye sayfa açılmıyor

  Reply

 6. Duygu

  27 Eylül 2018 at 23:05

  Ortopedik protez ve ortez teknikerligi bolumunden yeni mezunum nasil başvuru yapabilirim?

  Reply

 7. Duygu

  27 Eylül 2018 at 23:11

  Başvuru formu neden cikmiyor

  Reply

  • admin

   28 Eylül 2018 at 13:48

   Yazı içindeki İş Başvuru Formu na tıklayabilirsiniz.

   Reply

 8. Mehmet

  5 Aralık 2018 at 02:20

  Selamlar ben ankara sincanda oturan normal bir engeli temizlik personeliyim geçen hafta eskişehir hastanesine temizlik personeliyim direk baş vuru yaptım ve iletişim kurmadılar ve alımlar oluyormuş ama engeli temizlik personeli olarak neden iletişim kurulmadı engeli alımı var diyorlar ama bizleri iç önemsemiyorlar bu yazdigim sayın recep tayyip erdoğan ona soruyorum bizler Neden hastene temizlik personeli olarak neden alınmıyoruz

  Reply

 9. Emre komurcu

  23 Temmuz 2019 at 03:12

  Slm hasta kayıt kabul işlemleri bilgisayar op bilgisayarlı muhasebe lise mezunuyum 39 yaşındayım.05415370812 bende çalışmak uygun görürseniz.ikamet için Hemen hazırım daha öncelerde bursada çalıştım.eylence sektöru

  Reply

 10. AKIN

  6 Eylül 2019 at 13:34

  merhaba şöförlik yapıyorum d ehliyetim her türlü araç kullanıyorum şehir içi ve şehir dışı şunda istanbulda çalaşıyorum eskişehir şehir hastanesinde çalaşmak istiyorum saygılar

  Reply

 11. Esra Yıldız

  20 Kasım 2019 at 15:20

  Merhaba lise hemşirelik mezunuyum önlisans diyaliz teknikerliği mezunuyum 1yıl devlet hastanesinde hemşirelik yaptım her konuda tecrübem var lisede iki yıl staj üniversitede 1yıl staj yaptım eskişehir şehir hastanesinde çalışmak istiyorum hemşirelik ya da diyaliz teknikerliği farketmez 21 yaşindayım eskişehirde yaşıyorum.

  Reply

 12. Emine

  4 Kasım 2020 at 23:54

  Tıbbi sekreterlik sertifikam var, daha önce bir yıl sağlık ocağında ve bir yıl da eczanede çalıştım, hastanede sekreter olarak çalışmak istiyorum

  Reply

 13. tenzile ercan

  10 Aralık 2020 at 08:52

  Hemşire yardımcılığı mezunuyum hasta bakıcı işe ihtiyacım var

  Reply

 14. Songül

  13 Aralık 2021 at 17:03

  Merhaba ben Anadolu üniversitesi tıbbi laboratuvar teknikeri mezunuyum ayrıca lisede sağlık meslek lisesi okudum ve 1 yıl staj yaptim hastanenin bir çok servisinde görev aldım bu sürede.
  Bu hastanede is basvurusunda bulunmak istiyorum 20 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim. Iyi günler

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Eskişehir ilimizde yer alan Anadolu Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli per…