Ana Sayfa Şehirler Kayseri Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kayseri Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Kayseri Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu doldur, iş başvurusu nasıl ve nereye yapılır? Detaylar haberimizde.

Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları

Ülkemiz son senelerde sağlık alanında ciddi gelişmeler gösterdi. Sosyal bir devlet olmanın gerekliliklerinden bir tanesi olan her vatandaşının modern düzeyde sağlık hizmeti almasını sağlamak amacıyla çok sayıda yeni yatırım yapıldı. Bu yatırım ve çalışmalardan bir tanesi de çok sayıda ilimizde açılmaya başlanan şehir hastaneleri oldu. Şehir hastanelerinin bir tanesi de Kayseri ilimizde yapılmaktadır. Yapımı neredeyse sona yaklaşan Kayseri Şehir Hastanesi için şimdiden çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Yazımız devamında Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi İş İlanları 2018

Kayseri Şehir Hastanesi 1 583 yatak kapasitesi ile ülkemizdeki hastanelerin en büyüklerinden bir tanesi olacak. Tabi bu büyüklük sadece hasta kabulünde işe yaramayacak aynı zamanda hastane bünyesinde de çok sayıda kişi çalışma fırsatı elde edecek. Öyle ki yapılan açıklamalara göre Kayseri Şehir Hastanesi 5 bini aşkın bir istihdam yaratacak. Yaratılacak olan istihdamda öncelik Kayseri ilimizde ikamet etmekte olan vatandaşlara verilecek. İşe başvurular ise şimdiden başlamış durumda. Bu kapsamda daha hastane açılmadan çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılması planlanıyor.

Kayseri Şehir Hastanesi için yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda uzmanlık alanında doktor, temizlik işçisi, hasta bakıcı, ambulans şoförü, temizlik hizmetleri müdürü, biyomedikal sorumlusu, yemek hizmetleri sorumlusu, şoför, gece müdürü, güvenlik görevlisi, optisyen, ebe, hemşire, eczacı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adayların başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel, eski hükümlü işçi ve stajyer alımları da yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2018

Kayseri Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan kişileri projenin işletmecisi ve çeşitli alt hizmet sağlayıcıları belirlemektedir. Kayseri Şehir Hastanesi’nin işletme hakkı ise YDA Group bünyesindedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurularak kuruma anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda da yine açık iş pozisyonları aynı sayfada verilmektedir. Bunlara da göz gezdirebilir ve başvuru şartlarını sağlıyorsanız ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye tabi tutulacaktır. Başvurusu olumlu bulunanlar ise işe alım süreci, iş görüşmesi, çalışma olanakları ve maaş hakkında bilgilendirilmek üzere görüşmeye çağrılacaklardır. Bunun dışında da bizzat hastane bünyesinde giderek iş başvurusu yapabileceğiniz söylenmektedir. Bu yazımızda Kayseri Şehir Hastanesi iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

KAYSERİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kayseri ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Kayseri Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kayseri Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kayseri şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kayseri şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

7 Comments

 1. yasemin

  14 Aralık 2017 at 15:35

  YDA insan kaynaklarından formu doldurup gönder dediğimde ”Submissions limit exceeded ” uyarı veriyor. sayfayı yenileyip yeniden doldurdum aynı sorun

  Reply

  • HİLAL

   26 Aralık 2017 at 20:00

   EVET AYNI SORUN

   Reply

  • ESRA

   30 Aralık 2017 at 01:00

   YDA insan kaynaklarından formu doldurup gönder dediğimde ”Submissions limit exceeded ” uyarı veriyor. sayfayı yenileyip yeniden doldurdum aynı sorun yaşanıyor yardımcı olur musunuz

   Reply

   • Hüseyin Ezgin

    30 Aralık 2017 at 12:58

    Şirkete formun hatalı olduğuna dair bir bilgilendirme yazısı ilettik. Düzeltmelerini beklemekteyiz. O vakte kadar belirtilmiş olan mail adresine öz geçmişinizi ileterek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi günler dileriz.

    Reply

 2. ömer

  3 Ocak 2018 at 09:00

  bende de aynı sorun oluyor bunun sebebi nedir

  Reply

 3. Yavuz

  7 Ocak 2018 at 07:56

  YDA şirketi işleri bir başka firmaya devretti ismi ecm sanırım hastanede 2019 un ortalarına doğru ancak açılır benim görüşüm

  Reply

 4. Filiz

  16 Ocak 2018 at 01:34

  Başvuruyu nereden yapcaz arkadaşlar bilen varmı?

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir