Ana Sayfa Şehirler İzmir İZBAN İş İlanları ve İş Başvurusu

İZBAN İş İlanları ve İş Başvurusu

4,922
İZBAN iş ilanları

İZBAN ya da diğer adıyla Egeray, ülkemizdeki en büyük üçüncü şehir olan İzmir’de banliyö treni sistemine verilen addır. Proje, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TCDD ortaklığıyla gerçekleştirilmiştir. İzban, Aliağa ve Selçuk ilçeleri arasında faaliyet göstermektedir. Hattın uzunluğu son genişlemeler ile beraber 140 kilometreyi aşmış durumdadır ve bu uzunluğu ile ülkemizin en uzun şehir içi banliyö hattı konumundadır. İZBAN faaliyetlerini aralıksız sürdürmek adına da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır. İZBAN, tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

İZBAN Personel Eleman İşçi Alımı 2021

İZBAN ile İzmir ilimizde günlük 300 bini aşkın yolcu taşınmaktadır. İzmir ilimizde toplu taşıma diğer illerimizin aksine oldukça gelişmiş durumdadır. Kuşkusuz bu başarı İZBAN gibi kuruluşların yoğun çabalarının ve çalışmalarının ürünüdür. İZBAN, faaliyetlerine de aralıksız devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır.

İZBAN Güncel İş İlanları 2021

İZBAN tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; makinist, temizlik görevlisi, hizmetli, gişe memuru, özel güvenlik görevlisi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZBAN bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler İZBAN bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Ayrıca İZBAN tarafından yapılan toplu personel alımı duyurularını da sosyal ağlarımız üzerinden paylaşmaktayız. Bu ilanları takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZBAN İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.izban.com.tr/Sayfalar/ik.aspx?MenuId=110″]TIKLAYIN[/link]

3 Comments

 1. Ahmet Gümüş

  18 Şubat 2019 at 23:37

  Kaç aydır boştayım!İş arıyorum!ALLAH(C.C.) AŞKINA VE RIZASINA YARDIMCI OLUN! ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER!

  Reply

 2. Secil

  23 Haziran 2020 at 21:37

  Işe ihtiyacım var 2 çocuğum var onlar için çalışmam lazım allah rızası için işe arıyorum

  Reply

 3. LEYLA

  26 Eylül 2022 at 17:07

  Lutfen artık yardımcı olun 4senedır iş bakıyom olmuyo

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …