Ana Sayfa Şehirler İstanbul Işık Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

Işık Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

822
Işık Okulları iş ilanları

Işık Okulları, Feyziye Mektepleri Vakfı bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul ilimizde yer alan eğitim kurumlarıdır. Feyziye Mektepleri Vakfı, 14 Aralık 1885 yılında Selanik’te yaşayan Türk ailelerinin, çocuklarını eğitecek, onlara gelişme ve yetişme olanağı sağlayacak bir okul arayışıyla 50 öğrenci ile kurulmuş ve 17 Aralık 1934 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’ün onayıyla 49. yıldönümünde “Işık” adını almıştır. Işık Okulları, kurulmuş olduğu günden bu yana çağdaş eğitim verme anlayışı içerisinde olmuştur. Kurum faaliyetlerinin devamı adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Işık Okulları tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Işık Okulları Öğretmen, Personel Alımı 2021

İstanbul ilimizde çeşitli lokasyonlarda Işık Okulları’nın şubeleri yer almaktadır. Nişantası Kampüsü, Ayazağa Kampüsü, Erenköy – Güneş Kampüsü ve Şile Kampüsü bu şubelerdir. Işık Okulları bu şubelerine ise çok sayıda öğretmen alımı, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

Işık Okulları Güncel İş İlanları 2021

Işık Okulları tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; engelli fotokopi personeli, yazı işleri asistanı, bordro ve özlük işleri uzmanı, temizlik işçisi, yazılım uzmanı, rehber öğretmen, kimya öğretmen, müzik öğretmeni, matematik öğretmeni, güvenlik görevlisi, müzik öğretmeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Işık Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Işık Okulları bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurmalısınız. Ancak öğretmen alımları için başvurular genel itibariyle yaz aylarında gerçekleştirilmektedir. Harici olarak açık iş pozisyonlarına ise her zaman başvuru yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Işık Okulları gibi bir kurumda çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Işık Okulları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Işık Okulları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.fmv.edu.tr/fileadmin/php/basvuru/index.php”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Gökben Doğruer

    7 Ocak 2019 at 17:36

    Matematik öğretmeni (ortaokul)iş ilanı

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…