Ana Sayfa Şehirler İstanbul Bağcılar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bağcılar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

6,939
Bağcılar Devlet Hastanesi

Bağcılar Devlet Hastanesi; Herkes tarafından bilinen diğer adıyla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2002 yılında temeli atılmış olup, 15 Kasım 2006 tarihinde Hasta kabulune başlamıştır. Hastane Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin kesiştiği yerde olup yaklaşık 2 milyona yakın nüfus kitlesine hizmet vermektedir. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Bağcılar Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Bağcılar Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Bağcılar Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Bağcılar Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Bağcılar Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Bağcılar Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Bağcılar Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Bağcılar Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

7 Comments

 1. Halime Tabak

  21 Eylül 2021 at 23:19

  Bayan özel güvenlik için iş başvurusunda bulunacam ama bir türlü olmuyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  Teşekkürler..

  Reply

 2. İlknur

  2 Kasım 2021 at 21:02

  Hasta danışmanı icin başvuru yapmak istiyorum ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

  Reply

 3. SEMRA

  9 Kasım 2021 at 14:51

  DANIŞMA İÇİN BAŞVURUDA BULUNMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

  Reply

 4. Betül

  17 Aralık 2021 at 23:45

  Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik için başvuru yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  Reply

 5. sevgi çekiç

  30 Ocak 2022 at 19:41

  bayan özel güvenlik işi için basvuru yapmak istıyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

  Reply

 6. Cennet tavsan

  13 Temmuz 2023 at 15:25

  Ben kaç senedır ugrasiyorum hastane bunyesine girmek için bir turlu olmadı. Ben temizlik işi icin ugrasmistim simdi olursa iyi olur

  Reply

 7. Kevser gülmez

  26 Aralık 2023 at 18:23

  Ben bağcılar araştırma hastenesinde temizlik personer olarak calışmak istiyom için başvuruyom

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…