Ana Sayfa Şehirler Antalya Antalya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Devlet Hastanesi; Personel, Eleman, İşçi alımı yapacak. Antalya Devlet Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında.

Antalya Devlet Hastanesi

Antalya Devlet Hastanesi; temeli 1918 yılında İtalyanlar tarafından atılmış olup, 1920 yılına kadar İtalyan Hastanesi adı altında hizmet vermiştir. 1970’li yılların başında, yeni hastane projesine ağırlık verilmesi nedeniyle yenileme yapılamayan mevcut binanın, yetersiz kaldığı görülerek kapsamlı bir tadilat ve yenileme hareketi başlatılmasına karar verilmiştir. İlerleyen yıllarda şimdiki adı olan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Antalya Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Antalya Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Antalya Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Antalya Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Antalya Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Antalya Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Antalya Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Antalya Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Antalya Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Antalya Serik Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Antalya Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ANTALYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Antalya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Antalya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

10 Comments

 1. Emre komurcu

  23 Temmuz 2019 at 19:34

  Hasta kayıt kabul bilgisayar op bilgisayarlı muhasebe sertifikaları mevcut 39 yaşında lise mezunuyum umarım dönersiniz.

  Reply

 2. Emre komurcu

  23 Temmuz 2019 at 19:35

  Numaram 05415370812

  Reply

 3. Ayşe

  13 Şubat 2020 at 18:04

  Silahli guvenlik görevlisiyim alim yapılıyor mu

  Reply

 4. Ayşe

  13 Şubat 2020 at 18:05

  26 yasindayim

  Reply

 5. Yasemın

  9 Haziran 2020 at 00:56

  17 yıldır guvenlık gorevlısı yım

  Reply

 6. Gülay ay

  9 Ağustos 2020 at 00:34

  2yillik bilgisayar tek ve prg mezunuyum hasta kayit kabul.bolumunde gorev alabilirim . 32 yasindayim

  Reply

 7. Sıla

  17 Ağustos 2020 at 13:06

  Hasta kabul ve tibbi sekreterlik sertifikam var büro yonetimi mezunuyum 24 yasindayim

  Reply

 8. Duygu akdeniz

  21 Kasım 2020 at 07:43

  Merhaba ben 2006 gölhisar sağlık meslek lisesi tibbi sekreterlik bölümünden mezunum 2008 senirkent süleyman demirel ünv.optisyenlik bölümünden mezunum .bu yıla kadar optisyenlik yaptım ama tıbbı sekreterlik mesleğinde calismak istiyorum..32 yaşındayım

  Reply

 9. Seyran

  12 Aralık 2020 at 15:55

  Değerli yetkili, 12 yıldır hastanede çalışıyorum.3 yıl doktor asistanı olarak,9 yıl hasta kabul yetkilisi olarak görev aldım. Hastanenin bir çok bölümünde çalıştım. Anlaşmalı olan özel sağlık sigortaları ve banka , sgk provizyon ve  prosedürlerine hakimim. İşimi severek yapıyorum,İnsan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatımda başarıyı getirdiğini düşünüyorum her zaman çözüm odaklı ve pozitif bir yapıya sahibim.Özgeçmişim ile ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.Teşekkür ederim.Saygılarımla.

  Reply

 10. Hıdır Camurdaşoglu

  1 Mayıs 2021 at 13:01

  3 yıl calıştım Mardin özel hastane temizlik görevlisi yapabilirim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Antalya Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Havalimanı, Türkiye’nin Akdeniz kıyısıdaki başlıca turizm ve tatil merkezi o…