Ana Sayfa Şehirler Manisa Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

4,461
Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları

Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapıldı. Özellikle şehir hastanelerinin yapılmaya başlanması ile sağlıkta daha ileri bir düzeye geleceğimiz düşünülmektedir. Birçok ilimizde yapılmakta olan ve yapımı biten şehir hastaneleri bulunmaktadır. Bu hastanelerden bir tanesi de Manisa ilimizde yapılan Manisa Şehir Hastanesi’dir. Manisa Şehir Hastanesi 570 yatak kapasiteli olacak ve yapımı 450 milyon TL’ye mal olacak. 2019 yılında yapımı bitecek olan ve açılışı gerçekleştirilecek olan hastaneye yeni yılla birlikte, şimdiden çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmesi planlanmakta. Yazımız devamında Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Manisa ilimizde yapımı devam etmekte olan şehir hastanesinin yapımını YDA Group üstlenmiş durumdadır. YDA grup inşaat sürecinin hızla ve aksamadan devam etmesi adına tüm gücüyle çalıştıklarını ve bir sonraki yıl hastanenin açılışını yapabileceklerini belirtmiştir. Bu kapsamda da YDA Group inşaat süresince bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hali hazırda 900’ü aşkın işçinin çalıştığı inşaatta yeni alımlar da düzenli olarak yapılmaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları içinde, iş güvenliği uzmanı, inşaat işçisi, elektrik mühendisi, inşaat mühendisi, personel sorumlusu, bekçi, güvenlik görevlisi, forklift operatörü, şoför, temizlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Bu ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adaylar iş başvurusu yapabilmektedirler. Peki Manisa Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Manisa Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2021

Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları hali hazırda yüklenici firma bünyesine yapılmaktadır. Bunun dışında da İŞKUR üzerinden çok sayıda işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurularak kuruluş bünyesine iş başvurusunda bulunabilir veya İŞKUR’a kayıt olarak uygun pozisyonun açılması durumunda işe başlayabilirsiniz. Aşağıdan yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylıca incelenecek olan başvurusu olumlu bulunan adayların da işe alım süreci başlayacaktır. Bu yazımızda Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://yda.com.tr/insan-kaynaklari/”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. girgn

    18 Ağustos 2018 at 20:50

    başka birsağlık kuruluşunda çalışmaktayım 4d olarak transfer yapılabiliyormu böyle bi imkan varmı?

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…