Ana Sayfa Kamu Kurumları Kütahya Belediyesi Belde El Sanatları AŞ Personel Alımı

Kütahya Belediyesi Belde El Sanatları AŞ Personel Alımı

Kütahya Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında Belde El Sanatları AŞ bünyesine bay, bayan 20 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve müracaat detayları haberimizde.

Kütahya Belediyesi

Kütahya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belde El Sanatları AŞ bünyesinde görevlendirmek üzere bay, bayan 20 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Personel alımına ait iş gücü taleplerine adaylar 15.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Kütahya Belediyesi Belde AŞ Personel Memur İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş TanımıPersonel SayısıÇalışma ŞekliÇalışma Saatleri
Güvenlik Görevlisi15 Erkek – 5 BayanDaimi , Sürekli3 Vardiyalı Sistem

Kütahya Belediyesi Belde AŞ İş Başvurusu 2019

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
 • 18 ve 40 Yaş Aralığında Olmak
 • Herhangi Bir Suçtan Hüküm Giymemiş Olmak
 • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya muaf, tecilli olmak
 • Görevini Devam Ettirmeye Engel Bir Hali Bulunmamak
 • En Az İlköğretim Mezunu veya Ortaöğretim Mezunu Olmak
 • Kütahya Merkez ve İlçelerinde En Az 6 ay ikamet Zorunluluğu şartları aranmaktadır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma fotokopisi, İş başvurusu formu (Resimli Cv), İşkur il Müd. kayıt kartı ve Meslekli yeterlilik belgesi (Ehliyet, Kurs, Sertifikalar) yer almaktadır.

 • Başvuru Adresi: 30 Ağustos Mahallesi 2. Meriç Sokak No:20 Merkez / Kütahya
 • İrtibat Kişisi: 0 274 224 36 62
 • Mülakat Tarihleri: 19.02.2019 – 10:00 – 16.00

Kütahya ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 • 4
  Shares

KÜTAHYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kütahya için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kütahya için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir