Ana Sayfa Şehirler İstanbul Bakırköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bakırköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

3,677
Bakırköy Devlet Hastanesi

Bakırköy Devlet Hastanesi; Bilinen diğer adıyla Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı’na 1965 yılında yapılmış olup, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir. Uzun yıllar devlet hastanesi olarak hizmet veren kurum günümüzde araştırma hastanesi olarak hizmetine devam etmektedir. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bakırköy Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Bakırköy Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Bakırköy Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Bakırköy Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Bakırköy Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Bakırköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Bakırköy Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Bakırköy Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bakırköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Bakırköy Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

8 Comments

 1. Lokman

  8 Mart 2019 at 22:44

  15 senelik dekorasyon alçı boya ustasıyım,teknik serviste çalışmak istiyorum tşk

  Reply

 2. Adem

  17 Mayıs 2020 at 00:23

  Selam aleyküm e sınıf ehliyetim mevcuttur şoför temizlikçi insan kaynaklar iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Reply

 3. Jale Derin

  3 Eylül 2020 at 22:13

  Silahlı güvenlik görevlisiyim 4 yıl Atatürk Havaalanı özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım Tpss sertifikam var önlisans menzunuyum

  Reply

 4. Hüsnü

  4 Aralık 2020 at 17:53

  Temizlik işçisi olmak istiyorum yeterki iş olsun

  Reply

 5. Mine

  8 Aralık 2020 at 21:30

  Hasta kabul biriminde çalışmak istiyorum yer varsa tabi

  Reply

 6. Ebubekir

  30 Ocak 2021 at 21:35

  Her. Türlü pozisyonda calısabılırım daha önce. Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesinde acilde görev yaptım tıbbı atık. Temizlik. Bir çok görev aldım

  Reply

 7. sevgi çekiç

  30 Ocak 2022 at 19:44

  bayan özel güvenlik işi için basvuru yapmak istıyorum yardımcı olmanızı rıca edıyorum

  Reply

 8. SERAP

  22 Aralık 2022 at 14:20

  MUHASEBE BİRİMİ YADA DANIŞMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…