Ana Sayfa Şehirler Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı yapacak. Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri, başvuru formu, iş talep formu ve fazlası haberimiz devamında.

personel

Zonguldak ilimizde yer alan Bülent Ecevit Üniversitesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında iç denetçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 5 Nisan 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2017

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro dereceleri belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak,
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68/B maddesinde belirtilen şartları taşımak,
 • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu 2017

Adayların aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.  İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.beun.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Adaylardan istenilen belgeler ve iletişim adresleri aşağıda yer almaktadır.

 • Nüfus Kimlik Fotokopisi
 • Özgeçmiş
 • Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
 • Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.
 • Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
 • 2 adet Fotoğraf
 • Adli Sicil Belgesi (En geç 1 (bir) aylık)
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 adet)
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu
 • (http://personel.beun.edu.tr/icerik/14/cesitli-formlar.html adresinden temin edilecektir.)

İrtibat Telefonları:

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 Merkez / Zonguldak,

Tel: (0 372) 257 40 10 (Dahili:1207-1164), Fax : (0 372) 257 30 32

Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 • 7
  Shares

ZONGULDAK İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Zonguldak için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Zonguldak için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

 1. Aynur

  29 Mart 2017 at 20:28

  Zonguldak kozlu ilçesinde hikamet etmekteyim ise çok igtiyacim var

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir