Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Gaziantep Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Gaziantep Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

186
İşçi alımı

Gaziantep Öğretmenevi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gaziantep Öğretmenevi işçi alımı ilanı kapsamında resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı) alımı yapacaktır. İlan kapsamında 4 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 15 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Gaziantep Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2017

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı iş kanununa göre belirsiz (daimi) statüde işçi alınacaktır.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İşe alınacak olan işçilerin bilgisayar sertifikası sahibi olmaları, öğretmenevlerinin otel resepsiyonunda ya da herhangi bir otelin resepsiyonunda en az 1 sene çalışmış olmaları, resepsiyon görevlisi yani ön büro elemanı olarak en az 1 sene çalıştıklarını gösterir sigorta belgesini ibraz etmeleri ve Kamu Personeli Seçme Sınavı yani KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak zorundadırlar. İşe alınacak olan resepsiyon görevlilerinden 2 tanesi ön lisans mezunu, 2 tanesi de ortaöğretim yani lise ve dengi bir okul mezunu olacaktır. İş vardiyalı çalışma şeklinde olup, işe alınacak olan işçilere asgari ücret ödenecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Çalışma Adresi : BEY MAH. ATATÜRK BULVARI NO:22 27000 ŞAHİNBEY GAZİANTEP / TÜRKİYE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

NCR Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Özel NCR Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021 NCR Hastanesi 2015 yılında Gaziantep …