Ana Sayfa Özel Şirketler Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tüpraş İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,845
Tüpraş

Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. yani bilinen kısa adıyla TÜPRAŞ, 1983 yılında ülkemizdeki rafinerilerin devlet eliyle tek bir çatı altında toplanması için kurulmuş olan çatı şirkettir. Kocaeli, Kırıkkale, İzmir ve Batman illerimizde rafineleri bulunmaktadır. TÜPRAŞ, benzin, dizel, kerosene yani jet yakıt, bitüm, LPG vb. petrol türevlerini üretmektedir. TÜPRAŞ, 2005 yılında yapılmış olan ihale sonucunda en yüksek teklifi veren Koç Holding – Shell Grubu’na devredilmiştir. Tüpraş ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır.

TÜPRAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2021

TÜPRAŞ, büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yazımız devamında TÜPRAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

TÜPRAŞ Güncel İş İlanları 2021

TÜPRAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde avukat, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis, temizlik personeli, muhasebe personeli, kimyager, kaynakçı, ar-ge laboratuvarı personeli, bakım uzmanı, fikri haklar uzmanı, iş güvenliği uzmanı, teknik ressam, üretim operatörü, engelli personel, eski hükümlü personel gibi çok sayıda bay ve bayan adaylar için kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda mavi yaka ve beyaz yaka olarak kadrolar bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların ve aynı zamanda engelli personeller ile eski hükümlü işçilerin iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. İlanlarda stajyerler de düşünülmüş olup, stajyer olarak yani deneyimsiz olarak da başvuru yapabilirsiniz. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilebilir? İlanlara iş başvurusu nasıl yapılır?

TÜPRAŞ İş Başvurusu nasıl ve Nereden Yapılır?

TÜPRAŞ her sene en çok iş başvurusu alan kurumların başında yer almaktadır. Bundaki en büyük etken fırsat eşitliği yaratıyor olması ve her çalışanının hakkını sonuna kadar koruyor olmasıdır. TÜPRAŞ bünyesinde iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Bağlantıya girmenizin ardından karşınıza çıkacak olan sayfada eğitim durumunuza göre size uygun olan bağlantıya tıkladıktan sonra kariyer fırsatları sayfasından açık iş pozisyonları hakkında bilgi elde edebilirsiniz ve bu kadrolara başvuru yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak ve şirket değerleri ve hedefleri ile örtüşen, ilgili kadro için gerekli başvuru şartlarını sağlayan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Burada bir dizi yetkinlik bazlı teste tabi tutulan adaylar bu süreci de aşmaları durumunda TÜPRAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda TÜPRAŞ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TÜPRAŞ Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. Cengiz

    14 Mart 2021 at 22:32

    Selamun aleykum tupras ailesiyle calismak memnuniyet verici sizinle çalismak isterim insaAllah birgun kismet olursa

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…