Ana Sayfa Özel Şirketler Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

691
Acun Medya

Acun Medya 27 Eylül 2006 tarihinde kurulmuş, medya sektöründe hizmet veren şirket. Şirket ticaret odası kayıtlarına göre 3.060.000 TL sermaye ile kurulmuştur. Şirketin sahibi aynı zamanda şirketin bünyesindeki televizyon programlarının çoğunun da sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı’dır. Şirket, TV8’i de bünyesinde bulundurmaktadır. Acun Medya yakın zamanda personel alımı ve eleman alımı yapacak. Acun Medya iş ilanları, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Acun Medya Personel Eleman Alımı 2021

Acun Medya sürekli büyüyen ve kendini geliştiren yapısı ile yılın belirli dönemlerinde ihtiyaçları doğrultusunda personel alımları yapmaktadır. Yeni TV yarışma ve eğlence programları bünyesinde görevlendirilecek çok sayıda kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Şirket tarafından yayımlanmış olan iş ilanlarını sizler için aşağıda belirttik. Size uygun olan iş ilanına nasıl başvuruda bulunacağınızı detayları ile yazımızda bulabilirsiniz.

Acun Medya İş İlanları 2021

Acun Medya tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Radyo Televizyon Bölümü Mezunu Kişiler, Yeni Ekran Yüzleri, Program Seyircisi, Kameraman, Set Arkası Personel, Işıkcı, Yunanca, İspanyolca, Portekizce, Rumence ve farklı diller bilen elemanlar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve açık pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Acun Medya İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra firmanın insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Acun Medya bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Acun Medya iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

  • Acun Medya Güncel İş İlanları – İş Başvuru Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN
  • Acun Medya Bünyesindeki TV Programlarına Seyirci Olarak Başvurmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…