Ana Sayfa Özel Şirketler Turkcell Superonline Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Turkcell Superonline Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

270
Turkcell Superonline

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere çok sayıda personel alımı ilanı yayınladı. İlan kapsamında turkcell superonline bünyesine Saha Satış Temsilcisi ve Çağrı Merkezi Personeli alımı yapılacak. Adaylar Satış Temsilcisi ilanı için 31 Mart, Çağrı Merkezi Personeli için 23 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunabiliceklerdir. İlanlar yeni yayınlanmış olup adaylarda aranılan başvuru şartları ve diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Turkcell Superonline Personel Alımı İlanı 2019

Türkiye geneli alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, aynı zamanda müşteri portföyünü genişletmek ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik personel alımlarıda gerçekleştirmektedir. Firma alımlarını bir kariyer sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Yazımızın içeriğinde başvuru şartları ve ilana başvuru linki yer almaktadır.

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi Personeli Alımı İlanı 2019

Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır. Adaylarda aranılan iş başvurusu şartları arasında; En az Lise mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan, Satış konusunda kendine güvenen, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim adayların iş başvuruları beklenmektedir.

Turkcell Superonline Saha Satış Temsilcisi Alımı İlanı 2019

Turkcell Superonline Çözüm Merkezinde,belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, Saha Satış Temsilcisi personeli alımı yapılacaktır. Adaylarda aranılan genel iş başvurusu şartları;

  • En az Lise mezunu
  • Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan
  • İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek
  • Sahada çalışmayı seven
  • İnsan ilişkilerinde başarılı
  • Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek personeller aranmaktadır.

Turkcell Superonline Personel Alımı İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Özel Şirketlerin Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…