Ana Sayfa Özel Şirketler Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

2,426
Abdi İbrahim İlaç Firması

Abdi İbrahim, İstanbul’da yerleşik bir ilaç firmasıdır. Eczacı Abdi İbrahim Bey tarafından 1912 yılında İstanbul Kocamustafapaşa’da açılan eczanede ilaç üretimi yapılırken, 1915 yılında Abdi İbrahim Müstahzarat-ı İspençiyariye adı altında Mahmutpaşa’da seri üretime geçilmesiyle bugünkü haline gelen Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuş oldu. Vietnam, Özbekistan, Afganistan, Libya, Endonezya, Lübnan gibi ülkelere ilaç satışı yapan şirket, ayrıca birçok ülkede temsilcilikler bulundurmaktadır. 100’ü Ar-ge projelerinde, 200’ü dış ülkelerle olan ilişkilerde olmak üzere 2800 personeli bulunan Abdi İbrahim İlaç Sanayi A.Ş., birçok konuda ilaç üretimi yapmaktadır.

Abdi İbrahim İlaç Firması Personel, İlaç Mümessili Alımı 2021

Abdi İbrahim yeni yılla birlikte ihtiyaçları doğrultusunda yeni personeller alacağını açıkladı. Yeni ürünlerin tanıtımı ve pazarlamasını yapacak çok sayıda eleman alınacağı, yayınlanan ilanlarda açıkca görülmekte. Alımı yapılması planlanan personel kadroları ve nasıl başvuruda bulunacağınız detaylarını sizler için listeledik.

Abdi İbrahim İlaç Firması Güncel İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanan ilanlarda Türkiye’nin bütün illerinde çalışacak personele ihtiyaç olduğu belirtilmektedir. Firma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Tıbbi Tanıtım Temsilcisi, İlaç Mümessili, Üretim Mühendisi, Hammadde Tartım Elemanı, Üretim Operatörü, Üretim Elemanı, Grafik Operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Abdi İbrahim İlaç Firması İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile veya kariyer net üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra firma insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Abdi İbrahim İlaç firması bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir.

 • Tıbbi Satış Temsilcisi İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN
 • Üretim Elemanı İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN
 • Hammadde Tartım Elemanı İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN
 • Abdi İbrahim Firmasının Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda Abdi İbrahim İlaç Sanayi Firması iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

3 Comments

 1. Türkan yazici

  9 Ocak 2020 at 20:42

  Ben ilk okul mezunuyum 5 yıldır bi firmada üretim elamani olarak çalışmaktayım ve sizle çalışmak istiyorum

  Reply

 2. Hülya kurtal

  25 Haziran 2021 at 00:41

  Merhaba sizinle çalışmayı çok istiyorum

  Reply

 3. Engin

  25 Ağustos 2021 at 09:44

  Merhaba sizinle çalışmak istiyorum lise mezunuyum devamlı ve sürekli olaraķ çalışmak kriterimdir

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…