Ana Sayfa Şehirler Mersin Anamur Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Anamur Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

111
Temizlik işçisi

Mersin ilimizde yer alan Anamur Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Geçici işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi (temizlik) alımı yapılacak. Adaylardan en az ilköğretim mezunu olmaları şartı aranmaktadır. Adaylar ilana 4 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Anamur Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda 08.11.2016 tarihinde saat 10.00’da Anamur Öğretmenevi Müdürlüğü hizmet binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

  • Çalışma Adresi : YALIEVLERİ MAH. / 33640 ANAMUR MERSİN / TÜRKİYE
  • İletişim : Müdür Yardımcısı Mehmet Çetin 324 814 5010

Mersin ilinde yer alan Anamur Öğretmenevi tarafından yapılacak olan temizlik işçisi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve kura çekimi hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız Memur Ve İşçi Alımı Yapıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre memur ve işçi alımı ya…