Ana Sayfa Şehirler Ankara Ankapark İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankapark İş İlanları ve İş Başvurusu

402
Ankapark

Ankapark Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Ankapark, Türkiye’nin Ankara şehrinde yer alan ve 2,1 milyon m2 alan üzerine kurulan bir tema parktır. Ankapark Atatürk Orman Çiftliği arazisinde 2013’te yapımına başlanmış olup 2019 yılı itibari ile faaliyete açılmış halkın hizmetine sunulmuştur. İçerisinde lazer tag çadırı, atari çadırı, dinozor orman çadırı, dinozor müzesi, oyuncak çadırı, sineme çadırı gibi komplekler bulunan, Disneyland tarzı oyun ve eğlence parkıdır. Faaliyete geçmesiyle birlikte park bünyesinde çok sayıda personel alımı ve eleman alımı ihtiyacı doğmuştur. Ankapark tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Ankapark Güncel İş İlanları 2021

Adayların merakla beklediği konulardan bir tanesi olan personel alımı için müjde verildi. İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanları açıklandı. Ankapark tarafından yayınlanan iş ilanları arasında; Bilet satışı elemanı, makine teknikeri, doğalgaz ateşçisi, havuz görevlisi, barmen, bulaşıkçı, eğlence animatör görevlisi, kukla yapımcısı ve oynatıcı, makam şoförü, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, muhasebe personeli, danışma ve yönlendirme personeli kadrolarında alımlar yapılacak. Ankapark bünyesinde çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için işe alım süreci ve hangi pozisyonlarda alımların yapıldığı hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ankapark İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Ankapark personel ve eleman alımlarını İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlar vasıtası ile yapmaktadır. Öncelikli olarak iş başvusurunda bulunmak için İŞKUR kaydınızın olması ve profilinizin güncel olması gerekmektedir. AnkaPark’ın İŞKUR üzerinden ilan edilen eleman personel alım ilanlarına erişmek için İŞKUR e-şube üzerinden giriş yapmak ve arama kısmına ANKAPARK yazmak yeterli olacak. Ardından başvuruda bulunmak istediğiniz ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Ankapark Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!
  • Ankapark Açılış Kapanış Saatlerini Öğrenmek için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Ankapark İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik.Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…