Ana Sayfa Şehirler Osmaniye Aslantaş Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı Yapacak

Aslantaş Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı Yapacak

100
İşçi alımı

Osmaniye ilimizde yer alan Aslantaş Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Aslantaş Sulama Birliği işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu, pratikten yetişme beden işçisi alımı yapacaktır. İlana başvuruda bulunacak olan adaylar için 7 Kasım 2016 tarihinde saat 09:00 ile 12:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Adaylar ilana 2 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere ise haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Aslantaş Sulama Birliği Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Alınacak olan işçi arazi sulama işlerinde çalıştırılacağından daha önce sulama işlerinde çalışmış olan ve araziyi iyi bilenler tercih edilecektir.07.11.2016 tarihinde sınav yapılacaktır.

Çalışma Adresi : YALNIZDUT KÖYÜ NO:1 80750 KADİRLİ OSMANİYE / TÜRKİYE

Osmaniye ilinde yer alan Aslantaş Sulama Birliği tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kadirli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kadirli Devlet Hastanesi; Osmaniye ilimizin Kadirli İlçesinde yer almakta olan devlet hast…