Ana Sayfa Şehirler Sivas Güneykaya Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Güneykaya Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

82
kamyon

Sivas ilimizde yer alan Güneykaya Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Güneykaya işçi alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Talebe başvuran sayısı 1/3 oranını geçtiğinde Güneykaya Belediyesinde 12 Kasım 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 2 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Güneykaya Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz Talebe Katılım açık iş sayısının sayısı üç katını geçerse Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur. Sınav gün, saat ve yeri, talebi veren Kurum olan GÜNEYKAYA BELEDİYESİ tarafından, sınav gününden en az beş gün önce ulaşacak şekilde iadeli taahhütlü posta ile tebliğ edilecektir.

Çalışma Adresi : GÜNEYKAYA BELDESİ ADNAN MENDERES CD. / 58510 YILDIZELİ SİVAS / TÜRKİYE

Güneykaya Belediyesi tarafından yapılacak olan kamyon şoförü alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Sivas iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…