Ana Sayfa Şehirler Aydın Aydın SYDV Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Aydın SYDV Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Aydın ili Didim ilçesinde yer alan SYDV yani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını açıkladı. Aydın SYDV personel alımı ilanına dair iş başvurusu formu, iş başvurusu şartları ve iş başvurusu tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Sosyal yardımlaşma

Aydın ili Didim ilçesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yani SYDV yayınladığı ilan ile belirsiz süreli personel alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 2 Eylül 2016 son başvuru tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler.  Aydın SYDV personel alımı kapsamında 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.  Adaylardan talep edilen başvuru şartları ve başvuru formu yazımızın devamındadır.

Aydın SYDV Personel Alımı İlanı 2016

  • Bilgisayarda Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bunu belgelendirmek (MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak).
  • Tercihen üniversitelerin Sosyoloji Psikoloji PDR Sosyal Hizmetler Bölümleri
  • En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak
  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  • İlan tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.İlan tarihi itibariyle
  • İlçemizde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
  • 2016 KPSSP3 puan türünden en az 65 almış olmak.

Yukarıda vermiş olduğumuz başvuru şartlarını taşıyan adaylar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adresine bizzat başvuruda bulunabilirler. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Diğer Aydın ili iş ilanlarına ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

AYDIN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Aydın için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Aydın için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER SYDV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, sydv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan sydv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Ege bölgemizin Aydın ilinde yer almakta olan Aydın Büyükşehir Belediyesi kültürel ve ekono…