Ana Sayfa Şehirler Bartın Bartın Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Bartın Üniversitesi Geçici İşçi Alımı Yapacak

Bartın Üniversitesi geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Bartın Üniversitesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

işçi alımı

Bartın Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bartın Üniversitesi geçici işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu ahşap tekne imalat ustası alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 2 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 28 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Bartın Üniversitesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Bartın Üniversitesi Meslek Yüksekokulunun Kurucaşile’de bulunan gemi yapımı atölyesinde tekne yapımında çalıştırılmak üzere: geçici statüde çalıştırılmak üzere Ahşap Tekne İmalat Ustası alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Müracaat eden adaylar içerisinden Noter çekilişi ile 6 asil 6 yedek aday belirlenecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Çalışma süresi 5 aydır.

Çalışma Adresi : BARTIN ÜNİVERSİTESİ YAT VE YÖNETİM PROGRAMI KURUCAŞİLE BARTIN

İlana başvuru yapan adaylar için Bartın 1. Noterde 30 Aralık 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bartın Üniversitesi tarafından yayınlanan geçici işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

BARTIN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bartın için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bartın için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bartın Üniversitesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Bartın Üniversitesi yayınladığı ilan kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. B…