Ana Sayfa Şehirler Eskişehir Çifteler Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Çifteler Belediyesi Daimi İşçi Alımı İlanı

Çifteler Belediyesi daimi, kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. Çifteler Belediyesi işçi alımı ilanı başvuru formu, tarihleri, şartları, başvuru sırasında istenilen belgeler ve diğer müracaat detayları haberimizde.

Çifteler Belediyesi

Eskişehir ilimizde yer almakta olan Çifteler Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere yayınlanan iş ilanı kapsamında daimi, kadrolu işçi alımı gerçekleştireceği açıklandı. Çifteler Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında şoför, büro elemanı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Şubat 2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile müracaat detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Çifteler Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Çifteler Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Şoför Alımı Başvuru Şartları:

  • 30 yaşından gün almamış olmak
  • B sınıfı ehliyeti olmak ( en az 10 yıllık )
  • Çiftelerde ikamet ediyor olmak ( 01.01.2019 tarihinden önce )

Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları:

  • 28 yaşından gün almamış olmak
  • İİB fakültesi işletme mezunu olmak ( 4 yıllık )
  • Sigortacılık eğt. Mrk. Belgesi olacak ( segem )
  • Çiftelerde ikamet ediyor olmak ( 01.01.2019 tarihinden önce )

Tüm adaylarda başvuru için adaylardan talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Nüfus kayıt örneği
  • Mezuniyet belgesi
  • İkametgah belgesi

Başvuru adresi: Sakarya mahallesi Cumhuriyet meydanı no : 32/1 Çifteler / ESKİŞEHİR

İrtibat Kişisi : Fedai Yürük

Eskişehir İlimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ESKİŞEHİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Eskişehir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Eskişehir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…