Ana Sayfa Şehirler Ağrı Dedeli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Dedeli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ağrı ilinde bulunan Dedeli Belediyesi ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor. Dedeli Belediyesi şoför alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru sırasında istenen belgeler ve kura çekimi saati, tarihi ve yeri haberimiz devamında.

Makam Şoförü

Ağrı ilimizde yer alan Dedeli Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Dedeli Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 10 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Dedeli Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Şoför mesleğinde 1 (BİR) kişilik personel alım ilanıdır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Noter tarafından yapılacak çekiliş öncesi başvuru şartlarında istenen belgeleri Kurumumuza ibraz etmeleri zorunludur,ibraz etmeyenler noter çekilişine tabi tutulmayacaktır. Otobüs ve Kamyon motor onarımcılığı milli eğitim onaylı kurs belgesi zorunludur.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
DEDELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TOPLANTI SALONU14.02.201717:00 – 18:00
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıUstalık Belgesi
  • Çalışma Adresi : PATNOS İLÇESİ DEDELİ BELDESİ  04500 PATNOS AĞRI / TÜRKİYE
  • İletişim : 0 472 636 62 42

Dedeli Belediyesi şoför alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenen belgeler ile kura çekimi hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


AĞRI İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ağrı için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ağrı için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir